Total War Arena!

Każdy fan serii Total Warów musi chociaż spojrzeć na tą nowinkę od naszych twórców Creative Assembly.

Gra polega na bitwach na sporych mapach 10vs10 graczy a każdy ma pod swą komendą 3 oddziały.
Gram już kilka dni i świetne mi się gra razem z kolegą komunikując się przez skype, może i gra jest jeszcze w wczesnej wersji bety i dopiero co twórcy oficjalnie powiedzieli żę już nie będzie resetowania kont, a gra jest na prawde piękna i miodna, fajnie się gra bugów aż tak dużo nie ma i trza uważać na friendy fire XD

Idealnie się z kimś gra i komunikuje podczas bitwy bo jak wiadomo z 9 randomami ciężko coś ogarnąć.
Poza tym są aktualnie 2 skończone frakcje chyba Rzymian i Greków a u nich po 3 dowódców i robiona już częściowo do gry wprowadzona frakcja barbarzyńców.
Gra jest Free to Play bez żadnych super zwiększanych statystyk za kase ale kolorków czy tam konta premium i takie tam XD

Nie chce mi się jakoś dużo pisać więc macie filmiki i ci którzy chcą grać niech wyślą maila na strone gry to mogą dość szybko dostać kod do wpisania na steamie, a jak wam się nie chce to ja mam 3 kody do rozdania dla was za darmo, ale jeden chyba już dla kogoś zarezerwowany XD

Daj kodzika :D

Kodzik wysłany, aktualnie siedze do 15 za barem na siłowni ale potem możemy pograć, a teraz możesz poczekać albo ogarnąć gre XD

No nie :( Ja mogę dopiero grać pod koniec przyszłego tygodnia… Jaki ten świat niesprawiedliwy…

Niby czemu?

A mój skarb znowu jakieś gry sobie wynajduje XD

Kochaaaanieee, chceesz zagraaać? Mam tu dla ciebie kodzik :3 XXXD

A co to i czy trza do tego fast net?

No właśnie nie trzeba jakiegoś szybkiego neta, jak siedze na dole w salonie czasem mam zero kresek a gra nie laguje, no może czasem XD
Jak pójdzie ci WOW to to też.

Oks, obgadamy to jeszcze misiu <3 bo są gry w których trzeba trochę pograć by grać a ja nie wiem czy mam tyle czasu XD

Będę grać. Mam keye, jakby ktoś chciał ;)

Może i ja pogram XD zobaczymy jak z moim netem i umiejętnościami T^T

Ok, to mam jeszcze 1 klucza XD

Kacper.plazma

Barbarzyńcy są lekko kijowi, mają tą konnicę na start, ale… są zbyt ubodzy jak na razie…

Grekami będę chyba grał, lekką piechotą.

Plazma, to jest beta w barbarzyńców wprowadzili dopiero w Październiku XD
Nie długo aktualizacja i dostaną jednostki do 8tieru.

A i możesz mnie zaprosić na steamie do znajomych bo ja nie moge T.T

Nekrinius

ja jestem Eyirienna :-P

nexus, albo lordnexus123. Nie wiem czy do zaproszenia potrzebne jest nazwa konta, czy pseudonim. Zapraszanie mam zablokowane, a na moim starym koncie nigdy nikogo nie zapraszałem(nie miałem okazji zaprosić) tylko oni mnie…

Po co podajesz jak nie możesz grać? XD

Ale w przyszłym tygodniu już tak…
Teraz nie mogę z powodu że siostra będzie używała lapka w pracy i długo go nie będę widział…

za dużo jest nexusów :D

Eyirie nie mogłem znaleźć, chociaż bardzo się starałem.

Yankesss powinieneś mieć moje zapro już.