Turela (coraz lepsze?) próby zaistnienia na YouTubie!

Cześć! Od paru dobrych miesięcy przygotowuję swój nowy projekt, którego wreszcie mogę oficjalnie pokazać światu.

Panie, panowie! Stwory, potwory, cudaki, gobliny, mangofani, otaku, pierogi i inni oto dziś przedstawiam wam mój nowy kanał na YT, wraz z pierwszym filmikiem.
Założyłem kanał, w którym mam zamiar publikować filmiki z kreskówek zachodnich, którymi od jakiegoś już czasu dość mocno się interesuje (o czym już pewnie wiecie). Na wspomnianym kanale pojawią się różne top 10, związane z Zachodnimi Kreskówkami (zwanymi przeze mnie dalej ZK w skrócie), ich recenzjami, felietonami itd.

W przyszłości możliwe, że rozszerzę swoją działalność o różne śmieszne skecze i fabularyzowane filmiki komediowe w stylu abstrachuje. Na razie są jednak głównie ZK. Jeśli zastanawiałeś się kiedyś jak wyglądam, jak brzmię, jak się ubieram, jak wygląda mój pokój, jakie mam poglądy, a nie uczestniczyłeś w konfach skypowych, to obejrzyj poniższy filmik. Enjoy!

A tu masz link do całego kanału.

I jak wrażenia? Możecie je opisywać w tym wątku, chociaż nie ukrywam, że wolałbym byście robili to w komentarzach na YouTubie. Jeśli wam się choć trochę spodoba, nie zapomnijcie zmotywować mnie przez zasubskrybowanie kanału, danie kciuka w górę, napisanie komenta oraz udostępnienia filmiku innym.

PS. Dopiero zaczynam i się uczę, więc proszę o wyrozumiałość i nie bycie zbyt surowym. :3

Ogarnij sobie muze pod kreskówki, mikrofon, tło jakieś i zluzuj gacie :D
wyglądasz na spiętego xd

Nudne straszne nie chciało m się oglądać to do końca przewijałem.
Daleko nie zajdziesz z tym.
A odcinki z serem były fajne nie przez to że był denerwujący tylko przez to że się wkurzały przy nim postacie :D

https://www.youtube.com/channel/UCndClno3TI49jtrONyUsJEg .____.

nie ma źle, ale oprócz tego co ayame ci doradziła, dodaj jeszcze fakt, żeby twój głos zawsze był taki sam, bo za bardzo widać “przeskoki” w dźwięku i gorzej się ogląda. Dodaj też trochę więcej pogody ducha od siebie, bo wygląda to tak, jakbyś robił ten filmik za karę :P

Ja dodam tylko jedno, ten filmik to istny huragan. Wymiata równo xD.

Ps Link dla osób pełnoletnich.

A tak poważniej. Przydałby Ci się podkład muzyczny do filmików, a dźwięk oryginalny wyrzucasz bo inaczej będą ciągle blokować to co wstawisz. Tło koniecznie, nie są drogie bo za ok 60zł spokojnie kupisz greenscreen czy coś podobnego. Dźwięk średni, ale to przychodzi z czasem, niestety mikrofon dobry kosztuje. Tyle od strony techniczno-technicznej.

Masz dziwny styl, nieco nuży. Z uprzejmości i na wzgląd na naszą długą znajomość obejrzałem całe. Miewasz fajne momenty, ale jednak twój sposób wypowiedzi jest dziwny, sztywny, zbyt na siłę, zbyt mało profesjonalnie. Część przyjdzie z czasem, ale jednak musisz zmienić podejście bo ludzie nie będą oglądać i skończy się. Popracuj nad tym co jest na ekranie. Tzn przeplataj klipy video ze statycznymi obrazkami, dorzuć siebie w okienku itd, wtedy coś będzie się dziać i większa szansa na oszukanie algorytmów. No i najważniejsze. Nie traktuj widza jak idioty, nawet jeśli nim jest. Mając tysiące subów można pożartować z nich, ale nie na tka wczesnym etapie;p Nie powtarzaj się i zmień te sztywne formułki na końcu z lajkami i subami. Nie bądź jak inni, bądź oryginalny.

Ohh i ten link do innego kanału od użytkownika Yankesss. Czy to autoreklama? Groźba? Tak czy inaczej, konkurencja ostra, zatem sporo przed Tobą by wejść na podobny poziom.

Z muzyką jest problem, bo prawa autorskie, więc nie może być z kreskówek, które pokazuje, chyba że dałbym coś z CC, ale znalezienie czegoś co pasuje do całości bywa trudne.
Tło odpada, kasy nie mam, przynajmniej na razie, (a przecież nie będę starego i pogniecionego prześcieradła wieszał na 2 kijach za sobą) tak samo mikrofon - porządny mikro to wydatek nawet kilkuset złotych. Wyglądam na spiętego? To serio widać? oO No trochę się denerwowałem, fakt. :P

Nie rozumiem osoby, która dała link do kanału Fuzionka. Chodziło o to, że mam konkurencję i że już jest ktoś kto zajmuje się ZK? A może, że mam brać z niego przykład i robić filmiki jak on?

Do pozostałych: Dziękuję za komentarze, wszystkie z nich przeczytałem, większość wymienionych przez was wad zostanie wyeliminowana w późniejszych filmikach. Początki są zawsze trudne. :)

Następny film już jutro! Kolejny powinien być w przyszłym tygodniu.

Zgodnie z obietnicą dziś kolejny film:

I jak? Wyszedł lepiej? Jak zwykle czekam na wasze opinie. Kolejny film będzie w przyszłym tygodniu, zapewne w sobotę.

To wyszło se takie sobie ale nadal nic nadzwyczajnego :I

Plus za odwagę :)

Dobrze, że się przełamałeś.

ogólnie powinieneś przesłuchać to przed wstawieniem. Na początku jesteś za cichy.

Dźwięk ogarnij sobie w audacity,
Nie słuchaj opinii, że potrzebny jest super mikrofon i wyjebana kamera. Do gówno prawda. Jak nie będzie ciekawie to nie ważny jest sprzęt.

I bądź bardziej żywy. Masz dobry głos tylko za bardzo przymulasz :D

“Dźwięk ogarnij sobie w audacity,
Nie słuchaj opinii, że potrzebny jest super mikrofon i wyjebana kamera. Do gówno prawda. Jak nie będzie ciekawie to nie ważny jest sprzęt.”

No pewnie że nie są potrzebne takie coś załatwiać jak się nie ma kasy już na co wydawać tylko XD

Głośniej by też mógł mówić. Tylko że to takie przeciętne zbyt. Trzeba jakoś widzów zaciekawić.

Dzięki. ;)

Przesłuchać? Myślisz, że tego nie zrobiłem? Co najmniej kilkanaście razy.

Przymulam? Żywy? Może być problem, taki mam styl bycia, zamulany lekko. xD Ale wiesz, wiele osób zrobiło z tego atut. Np. chyba Dem.

Dziś dodałem kolejny film, tym razem jest to pierwsza część z dwóch.

Miłego seansu i jak zwykle czekam na opinie. :)

Mi brakuje MOTA, o tym już Ci mówiłem, a tak jest ok.

Nie pomyślałem o Mocie w chwili kręcenia tego odcinka. Myślę, że można by go dodać, ale wpierw trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, czy MoT był znany we Francji, kraju w którym powstała ta bajka, a wcześniej też komiks, na którym bazowała? Bo w tym filmiku wymieniam tytuły, które w innych krajach zyskały olbrzymią popularność, oraz doczekały się gadżetów, zabawek, gier, wydań na DVD, komiksów, T-shirtów i wielu innych, a które w Polsce są ledwie kojarzone. Czy z Motem tak właśnie było? Tego nie wiem, ale nie sądzę. Technicznie więc, to nie kwalifikuje się on do tej listy, a przynajmniej nie, wg mnie. :)

Ja tam nie wiem czy zyskał tam popularność, Ty masz taki kanał, Ty się tym interesujesz, sprawdź zatem :P, możesz o tej kreskówce wspomnieć w innym odcinku zawsze xd

I pewnie tak kiedyś zrobię…

E tam, piszesz głównie o kreskówkach niezbyt popularnych u nas ;p To wystarczy chyba, a z tego co wiem, to owszem była dosyć popularna. Cosik kojarzę tego MOTa, ale to było zbyt dawno temu :) Rób więcej i zaskakuj nas dalej ;p

No nie wiem, do tej pory tylko 2 osoby, może ze 3 się wypowiedziały o moim nowym filmie.

Wiesz, nie do każdego to trafia, ale nie rezygnuj. Przyjmuj krytykę, poprawiaj, pracuj nad sobą i filmiki zaczną przyciągać więcej ludzi. Początki są trudne