Turela (coraz lepsze?) próby zaistnienia na YouTubie!

Problem w tym, że mó ostatni film nie wywołał żadnych emocji, wolałbym juz krytykę niż brak odzewu…

Turel te komentarze przyjdą z czasem, chodzi o to byś tylko nie spuścił z tonu, nagrywaj dalej filmy, a wtedy zobaczymy ile subów przybędzie.
I się nie martw, że jest brak odzewu, bo to tylko z czasem przyjdą te komentarze.

Jak dla mnie cała twoja twórczość jest bez żadnego polotu. Film są nudne,twoje audio nie posiada jakości,twoje wideo nie posiada jakości. O Montażu to już nie wspomnę k. Wszystko wygląda na wymuszone i wcześniej wpisane w notatnik a następnie z trudnością recytowane. Ponadto wbijasz się w bardzo że tak powiem “niepożądany” kontent więc nie wróżę dobrej przyszłości. To tyle z mojej strony bro.

Nie chce Cię Turel hejtować, ale skomentuje to jednym filmikiem:

Trochę zbaczając z tematu, ale mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone.

Lumek -> Kmicic w “Potopie” wypowiadał te słowa z szacunku dla Michała Wołodyjowskiego, mówiąc: “kończ waść, wstydu oszczędź”, absolutnie go nie skrytykował, czy też jakby powiedziała dzisiejsza młodzież “hejtował”. Zatem chciałeś skrytykować twórczość Turela, a przez swój brak wiedzy, go… pochwaliłeś. Cóż, życie…

A twórczość jak twórczość, nie od razu Rzym zbudowano. Widziałem wszystkie filmiki, polotu w nich na razie nie widzę, ale widzę za to pasję i autentyczną i pełną podziwu olbrzymią wiedzę, zatem jeśli ten ogień pasji nie zgaśnie zbyt szybko, może w niedalekiej przyszłości coś z tego będzie.

Posty Lumka i Laxty’ego nie zniechęciły mnie do tworzenia filmików, czego owocem jest poniższe dzieło. :) Będę je tworzył tak długo, aż będę w tym coraz lepszy. Zrezygnuję dopiero jak mi się znudzi, no chyba, że nie będzie żadnego postępu jakościowego w moich tworach po zrobieniu z 60 filmików, to wtedy tez dam sobie spokój.

Tak czy siak, oto druga część poprzedniego filmu:

Na kolejny film będziecie musieli poczekać chyba trochę dłużej, bo dopiero go tworzę. A czasu mam trochę mniej bo zacząłem nowa pracę. Obiecuję jednak, że warto czekać i że filmik skończę. Powinien być gotowy do końca sierpnia jeśli się uda, a jak nie to najpóźniej do 10 września.

Coś chyba nie zrozumiałeś ^^ A do tego szukasz jakiś głębszych sensów. Jakie twoje życie musi być smutne ;_;, albo nowy w internetach ^^

Turel a ty dalej bez zmian. Co z tego, że podkręcisz głośność nagrania z twoim głosem, jak to dalej brzmi jakbyś używał mikrofonu za 5 zł. Zainwestuj trochę w sprzęt, jeśli chcesz coś “osiągnąć”.

Ale pisanie, że moje czy Lax’a posty Cię nie zniechęcają. Chcemy na dobrze, ale ty widzę, że jednak na przekór. Naoglądałeś się filmików jak “odnieść sukces na youtube w 5 krokach”?

Lumek -> trafiłeś w samo sedno. Moje życie jest bardzo smutne, ale mój psycholog uważa, że jeszcze 2-3 lata terapii i może dla mnie zaświeci słońce. Jestem zatem dobrej myśli!

Co do szukania głębszego sensu - cóż, czytałem “Potop” i doskonale pamiętam tą kultową scenę. W Twoim przypadku mam wątpliwości czy tą ważną pozycję dla polskiej literatury trzymałeś w ogóle w rękach. A wrzucenie tego fragmentu filmu po to by skomentować działalność na YT Turela całkowicie mija się z celem i jest bezsensowne, bo w tym konkretnym przypadku piernik absolutnie nic nie ma do wiatraka.

To na razie nie jest możliwe, chyba to tłumaczyłem? Chcesz bym miał dobry mikrofon, to sam mi go kup. xP, poza tym uwierz mi na słowo, że jakość audio i tak jest lepsza, niż gdybym używał tego mikrofonu co mam do skypa, a który kupiłem za 5 dych.

Sensuki i Lumek, nie dyskutujcie tu o takich rzeczach. Lepiej się umówcie na piwo. Znam jednego i drugiego i wiem, że byście się dobrze dogadali przy kuflu (w moim towarzystwie)

Turel, zobaczymy czy pasja Ci nie przejdzie, oglądam to co wrzucasz, jak na razie nie jest tak źle

Mój nowy film znajdziecie poniżej, miłego hejtowania!

Jednak się wyrobiłem w terminie, chociaż zdążyłem niemal na styk! xD

Hejted mode on

Nazwa tematu bardzo pasuje do ostatniego filmu. Nie będę powielał argumentów o stronie technicznej bo się nie znam i temat został wyczerpany, ale skupie się na treści merytorycznej.

Filmik bardzo słaby, tasiemiec to określenie bajki z dużą ilością odcinków długo wychodzący, a nie coś takiego jak zrobiłeś. Co to jest że był emitowany 10 lat jak ma 100 odcinków. Zrobię sobie jakiegoś “kartóna” i będę wypuszczał po 5 odcinków co 2 lata przez 10 lat w międzyczasie powtarzając sezony które się już ukazały (przepis by znaleźć się w twojej topce).

Teraz trochę balansu po cienkiej linii regulaminu.
Za przeproszeniem masz “twarz radiowca” i wygląd nerda który siedzi w piwnicy i tak jak to ująłeś fapie do Kim Kolwiek (swoją drogą zbędna i obrzydliwa wstawka zajeżdżająca trochę kopiowaniem stylu Z Dupy) więc przynajmniej do czasu aż popracujesz nad sobą / zadbasz o siebie unikałbym pokazywania się na filmikach (od razu uprzedzam fakt i odpowiedź “to pokaż jak ty wyglądasz” trochę nerd z nadwagą mający twarz radiowca, czasami przypominający metala z rudą brodą i przetłuszczonymi włosami (nie wiem jak znalazłem dziewczynę (tak chwalę się)) dlatego sam się nie pokażę, chociaż jak umiesz w forum to może coś znajdziesz).

Dziękuję za uwagę. I proszę o delikatny wymiar kary.

BARUME 

Hejted mode off

Popracować nad sobą? W sensie wyglądu? Ja tam się sobie podobam, a operacja plastyczna raczej nie wchodzi w grę. ;]
Dla mnie definicja tasiemca to właśnie taki serial który ma dużo odcinków/sezonów i/lub jest produkowany i emitowany (bez powtórek) przez dość długi czas. Zauważ, że wszystkie bajki na liście spełniają to kryterium.

Scenka z fapaniem miała być obrzydliwa, ale zwróć uwagę, że skończyła się zanim na dobre zdążyła się zacząć. :) Kopiowanie? Nikogo nie kopiuję, jak już to się inspiruję i na pewno nie Z Dupy, bo ich nie oglądam. Inspirowałem się innym kanałem, czyli Angry Video Game Nerdem Jamesem Rolfe’m, który recenzuje stare, kiepskie gry na 8 i 16 bitowe konsole i parę razy w filmikach srał na kardridże i płyty z grami (ofc nie były to prawdziwe odchody)

Co do pokazywania twarzy, to jedni ludzie chcieli bym to robił, Ty jako pierwszy tego nie chcesz, jakbym zaprzestał to by ludzie gadali, że czemu przestałem, że chcą bym to robił częściej i więcej itd. Każdemu nie dogodzisz, a pokazanie swojego ryja było jednym z celów mojej jutubowej działalności i zachętą dla ludzi z animesa, którzy nie wiedzą jak wyglądam, a chcieliby. Jeśli Ci to jednak przeszkadza, to zawsze możesz przewinąć te fragmenty, nie ma ich dużo i są krótkie. Stanowią niewielki % całych filmów.

Twarz radiowca? Spójrz na Atora. Zarośnięty grubas z tikami nerwowymi, a pokazuje się przed kamerą.

Co ciekawe, tak jak nie przepadam za Twoją osobą Barume, tak o dziwo spodobał mi się Twój post. ;] Pisz więcej, jeśliby byłoby to w podobnym klimacie. :> I o dziwo nie postrzegam go jako hejtu, tylko jako spokojną opinię.

Czy jest chociaż jedna rzecz, która jednak w moim filmie Ci się spodobała? Napisz, bo nie uwierzę, że nic. Jedna mała tyci, tyci zaletka, chociaż jedna.

Jak na razie, to tyle z mojej strony.

Pozdrawiam!

W kwestii technicznej, porażka, kompletnie mi się nie spodobało to tło. Darmowa licencja na program do montażu się skończyła? Ta wstawka z fapaniem, jak dla mnie była kompletnie niepotrzebna, obrzydliwa i generalnie na poziomie słabych żartów z podstawówki, które mogą przejść przy piwie, ale do tego typu filmu, moim zdaniem nie pasuje kompletnie. Możesz się pokazywać, ale może spróbuj ubrać jakaś koszulę, ogolić się, zadbać o to. Co do kwestii tasiemców, zgadzam się z Barume. Ten film spodobał mi się najmniej ze wszystkich, które wrzuciłeś. Czekasz na tycią rzecz, która się spodobała w filmie? Po co założyłeś ten temat, dla poklasku czy po to by się rozwijać na podstawie sugestii swoich widzów?

Przemyśl to co ludzie piszą na temat Twoich filmów, a może poprawisz jakość Twoich filmów.

Cześć!

Po bardzo długiej przerwie, postanowiłem wrócić do jutuba i nie rzucać jeszcze rękawicy. :)

Publikuję poniżej krótkie oświadczenie. Filmik w którym wyjaśniam skąd tak długa przerwa oraz co planuję w przyszłości. Jest to też zapowiedź nowej serii i nowego filmu, który pojawi się niedługo, może nawet jeszcze dziś lub jutro. :)

Tak jak obiecałem w poprzednim filmiku, dziś publikuje nowy! Miłego oglądania:

Po jakiego grzyba wrzucać tu playera jeśli masz wyłączoną możliwość odtwarzania na stronach zewnętrznych :V