Tworzenie Visual Novel

Uwaga, uwaga, uwaga!

Kochasz Japonię? Zawsze chciałeś stworzyć grę? Piszesz, rysujesz, często puszczasz wodzę fantazji? Jesteś kreatywny i sumienny w wykonywaniu swoich obowiązków? Chciałbyś aby Twoje umiejętności pozwoliły Ci na zrealizowanie swoich pasji i uczyniły Cię spełnionym człowiekiem? Doskonale trafiłeś!

Zespół zajmujący się tworzeniem gry Visual Novel chciałby uzupełnić swoje szeregi o osobę zajmującą się grafiką. Najbardziej zależy nam na osobie, która zajmie się tworzeniem tła. Preferowane osoby z Warszawy, bądź okolic, na wzgląd spisania umów i papierkową robotę.

Gra zlokalizowana będzie w języku angielskim. (dodatkowo język polski jest rozważany) Planowane wydanie gry na platformach steam i android, możliwie Ios w późniejszym terminie.

Jeśli chodzi o honorarium, obejmować ono będzie procent z dochodów, spisany umową. Jest to także forma motywacji skłaniająca do cięższej pracy, im więcej z siebie dasz, tym więcej twoja sakwa napasie się złotem. (;

Masz jakieś pytania, zaintrygowała cię któraś z kwestii? Nie wahaj się do nas napisać.
Zainteresowanych prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z próbką prac/portfolio na adres email: rekrutacja@stormzone.pl

Ja co prawda na grafice się nie znam, ale chciałbym wiedzieć gdzie można śledzić postęp waszych prac nad grą :slight_smile:

W najbliższym czasie pojawi się strona i profil na fb,
zapraszam do śledzenia i wyczekiwania konkursów z gadżetami. (;

Ok, jak będzie strona to wrzuć ją tu bądź wyślij na PW, a chętnie sobie ogarnę ^^