Ujawnij swoją twarz - opinie i komentarze

Ten temat przeznaczony jest do komentowania fotografii wrzucanych do tematu UJAWNIJ SWOJĄ TWARZ proszę by wszelkie dyskusje dotyczące wrzuconych fotek odbywały się tutaj.

W przypadku braku dostosowania się do powyższego będą “nagrody” w postaci ostrzeżeń. Proszę o dostosowanie się do powyższego. Gwoli przypomnienia, nie dyskutujemy w tym temacie o prośbie, którą wyżej opisałem.

Nie widzę sensu osobnego wątku do komentarzy. :P Od xx czasu każdy komentował w tamtym wątku i po pierwsze było łatwiej,bo się od razu widziało zdjęcie i można było z łatwością to robić.

Maru, gdyby w tamtym temacie pojawiały się faktycznie komentarze, a nie gównoburze na 2 strony o niczym, faktycznie nie byłoby problemu. Zrobimy inaczej, kiedy pojawią się jakieś normalne komentarze pod zdjęciami, ok, ale jeśli będą się rozwlekać, będę przenosił posty do tego tematu, jeśli zobaczycie, że to robię, będzie to znaczyło, że sytuacja nie podoba mi się, natomiast tutaj będziecie mogli sobie kontynuować rozmowy (oczywiście pamiętamy, że tutaj również obowiązuje regulamin forun.

W każdym razie, Maru dzięki za uwagi, zasady zmodyfikowałem jak wyżej.

EDIT - tak btw Maru, faktycznie było lepiej, jak się od razu fotkę widziało, ale ludzie doprowadzili do tego, ze było tam widać sam szit, a fotek nie xd

Byters,skoro jest gównoburza to daj im upomnienia. Bo ja rozumiem,komentarzy,śmieszki. Jeśli na serio obrażają,to po prostu upomnienie. :) Nie tworzyłabym od razu osobnego wątku.

Popieram tutaj maru. Usuwać zgłaszane posty i drobne upomnienia za to i tyle. Jakby temat miał wyglądać poprawnie tamten ze zdjęciami, to albo zostawić tak jak było, albo usunąć WSZYSTKIE komentarze i przenieść dyskusje tutaj, co jest moim zdaniem bez sensu.
Wystarczy zgłaszać spam i spokój :P