Ujście Świętej Rzeki

Miejsce gdzie Święta Rzeka wpływa do jeziora.
Rzeka która w blasku jak i słońca jak i księżyców Nekronu błyszczy na złoto i srebrno.

Człowiek

Szedłeś przy brzegu jeziora aż nie natrafiłeś na dość łagodną rzeczkę która wpływa do jeziora, mieniła się ta rzeka na złoto i srebrno.

Rzeka była płytka i łagodna, spokojnie byś mógł się przez nią przeprawić na drugą stronę, ale to by oznaczało iż twoje piękne zacne białe buty, skarpetki i nogawki spodni by zmokły, jesteś gotów ponieść to ryzyko i przeprawić się przez rzekę?

Przystanalem i dosc dluga chwilke zastanawialem sie jak przejsc przez rzeke tak by uniknac zmoczenia moich pieknych butow jak i spodni oraz skarpet. Doszedlem do wniosku ze nie jest to mozliwe a i tak jestem w kiepskiej sytuacji, wiec postanowilem ostroznie przejsc. Powolutku wszedlem do wody i zaczalem sie przeprawiac przez rzeke. W pewnym momencie potknalem sie jednak, co poskutkowalo tym ze wszystkie moje ubrania byly przemoczone. Sytuacja wygladala jeszcze gorzej niz przedtem. Pomyslalem ze jak dotre do tego zrodla swiatla i okaze sie ono ogniskiem, bede mogl wysuszyc swoje ubranie. Wyruszylem wiec dalej w kierunku swojego, wczesniej ustalonego celu.

Cały zmoczony, ale za to z sukcesem przeprawiony przez rzekę ruszyłeś brzegiem jeziora licząc że szybko znajdziesz to ognisko…przy okazji cały błyszczałeś od tej wody na srebrno i złoto.

z.t

Zaczalem rozmyslac nad tym, jak przejsc przez rzeke nie moczac nic. Po stwierdzeniu ze jest to niemozliwe, postanowilem powolutku przejsc przez rzeke. Niestety potknalem sie, moczac cale ubranie. Widzac swoja beznadziejna sytuacje postanowilem dalej udac sie do celu, z mysla iz jesli zrodlo swiatla okaze sie ogniskiem, bede mogl je wysuszyc.

Cały zmoczony, ale za to z sukcesem przeprawiony przez rzekę ruszyłeś brzegiem jeziora licząc że szybko znajdziesz to ognisko…przy okazji cały błyszczałeś od tej wody na srebrno i złoto.

z.t

Razem z Urobosiem po wyjściu z lasu ruszyliśmy w kierunku, z którego nadszedł kiedyś Youhei. Gdy dotarliśmy do rzeki, której bynajmniej nie miałam zamiaru pokonywać postanowiliśmy iść dalej wzdłuż niej. Na ziemi starałam się wypalić znaki dla Youheia, pokazujące naszą trasę.

Ruszyliście wzdłuż rzeki w górę koryta licząc iż coś tam znajdziecie.

z.t