Umawiane się na granie ONLINE

Ten temat już dawno powinien być założony, wiele osób z naszego forum razem gra w różne gry.

To może ja zacznę. Proponuję Elmosiowi i innym zainteresowanym wspólną grę w BF 3 około godziny 21 ^^

Byts taki temat za niezbyt potrzebny uważam, ponieważ ludzie się sami umawiają w wątkach konkretnej gry albo na czacie :p

Ale temat ze Skypem się przyjął. Tak jest po prostu wygodniej. Z resztą możesz znaleźć więcej chętnych na grę ^^.

Na weekendzie ktoś ma ochotę noł lajfić w hotsa?

Ja jak ktoś chce możemy razem zagrać w Wakfu

Ja troche moge w hotsa XD

Jutro nie będę mógł w nic grać - muszę zająć się szkołą…

Gra ktos w hotsa right now?

Ja może ogarnę HOTS w niedalekiej przyszłości…na chwilę obecną ci nie powiem…jestem skłonny zagrać z kimś w LOLA :D

Loleł to juz nie mój teren. Preferuję blizzarda

Jakby co, to dam ci znać, gdyby HOTS mi się spodobał. W ostateczności HS, bo mam na dysku xd

Mam chwile czasu. Ktoś ma ochotkę na takie gierki jak Smite, Total War Arena, Osu! albo Neverwinter?

Wszystkich zainteresowanych, serdecznie zapraszam do gry w “No More Room in Hell”, jest to bardzo przyjemna, darmowa gra, jest ona oparta o silnik Half Lifa 2. Gra toczy się oczywiście przez internet i prowadzona jest w trybie kooperacji. Naszym zadaniem jest pokonanie zombiaków i przetrwanie ;-).

Ostatnio wieczorami, prawie codziennie gramy z Elmorem i Kicią, grali z nami również Lilka i Trolol. Wszystkich zainteresowanych wspólną, wieczorną grą, proszę o kontakt tutaj lub na Skype.

PS: Gra do nabycia za darmo, na platformie Steam.

Możliwe ze ja byłabym zainteresowana.

Możliwe że i Ja bym był zainteresowany :D
Edit: w sumie właśnie ściągam xD Z tego co widzę jest na bibliotece Dx9… więc może zadziała na mym wiekowym XP’ku :P W ostateczności wrzucę na lapka , choć nienawidzę wprost grać na nim -.-

Super Laska, w takim razie wyślij mi na Skype zaproszenie, nick masz w moim profilu. Ciebie Joni już mam. Zrobimy sobie wieczorem konferencję i pogramy. Mam nadzieję, że będzie wam gra dobrze działała.

Też mam, niestety,ograniczony wybór gier, ponieważ na laptopie używam linuxa. Mam zamiar kiedyś kupić sobie puchę do gier.

Wstępnie tak koło 21 konfe będę robił to wtedy pogramy .

Ktoś coś heroes of the storm? Gram praktycznie codziennie XD wystarczy mnie jakoś złapać na battlenecie (Eyirie#2646)

laska tez mam xp, a byciu ja właśnie zaczynam sciagac

Taaaaaaa , pogramy… Jutro pewnie xD dzisiaj się jednak załatwiłem na tyle że to nie wchodzi w grę xD
(cicho liczę że inni też nie dali rady xDD)

Nie było dzisiaj grania, ale zapraszam serdecznie jutro xD

Tylko się nie spij Laska xD