Uszanowanko_

Witam,

Po dłuższej nieobecności na forach wszelakich, postanowiłem poszukać jakiegoś polskiego forum, na którym jeszcze ktoś żyje. Wujek google podpowiedział mi owe forum, tak więc nie musicie się już niczego obawiać - przybyłem.

Tak bardziej na serio, to coś o mnie.
Anime oglądam coraz mniej. Od pewnego czasu tylko te serie co wychodzą na bieżąco.
W Visual Novelki lubię pograć (ostatnio grałem w Grisaia), ale muszę mieć do tego dzień, albo i nawet tydzień ^_^.
Mang czytam bardzo mało, częściej manhwy (Tower of God, The Gamer, Noblesse, etc.)
Lubię czytać Light Novelki. Najczęściej celuję w tematykę fantasy. Z racji, że od paru lat w japońskiej twórczości “fantasy = isekai”, to czytam również te dzieła.

Co do gier, to RTSy i RPGi, to dominujące dla mnie tagi. Ostatnio zacząłem grywać też w Girls Frontline oraz Azur Lane (wiem, wiem, to Chińskie gry).

Muzyka… Nie przepadam za hip-hopem oraz nie jestem w stanie słuchać na dłuższą metę techniawy i dubstepu. Preferuję metalowe i rockowe brzmienia, ale lubię też jazz i niektórą muzykę klasyczną.

Książki też lubię czytać, najczęściej fantasy oraz sci-fi. Ostatnio postanowiłem przeczytać klasyka, a mianowicie cały cykl Diuny. Jestem zwolennikiem drukowanej książki.

Z zainteresowań, to pewnie jak się domyślacie, lubię pograć, poczytać i pooglądać (nie tylko anime). Interesuję się również nowoczesną techniką, podróżami oraz kosmologią.

Cześć!
Jak masz na imię? Ile masz lat? Skąd do Nas piszesz? :D

Adam, lat 30, nie piję od tygodnia. Tak na serio, to od trzech dni ;p

Piszę z zachodniej Polski, 90 km na zachód od Poznania.

//Dziwnie się czuję z tym 30 na karku… Jeszcze nie przywykłem do tego (niedawno miałem urodziny).

A właśnie miałam pytać o Twój ulubiony trunek i rozmiar buta :DD

Lubię herbaty wszelakie - zielone, z gryki, czarne, itd.
Kawę to lubię z posmakiem czekolady. Czarną. Nie słodzę.
Alkohol, bo pewnie do tego było pytanie, to nie jestem koneserem. Mogę pić czystą, rudą, itd. Piwa lubię bardziej do grilla/ogniska, a nie jako coś do nachlania się (za dużo płynów). Nie przepadam za rumem.

Ja rumu też nie lubię.
No nic,to w takim razie wbijaj czasem na czat :slight_smile:

Siema,
oO same dobre manhwy i jeszcze czytasz novelki, to się szanuje :p Light novelki tylko w wersji papierowej czy tez web novelki?

PS proszę nie obrażać moich Waifu :rage:

Web novelki. Niestety Polski rynek novelek nie jest powalający, a na ściąganie z zagranicy, to szkoda mi kasy.
Korzystam w większości z www.novelupdates.com