Utrzymanie forum/teamspeaka/domeny

Domen, takie pytanko, masz już kasę na wszystko ? W sensie TS i pozostałe sprawy ?

Udało mi się zdobyć fajny serwerek dla tsa a jeśli chodzi o hosting forum to muszę zbierać kasę ale na rok w dobrej polskiej serwerowni to koszt (z rabatami) 120zł także keep calm i zbieram.

Aktualnie potrzeba uzbierać 50zł (do 10 września) także jakby ktoś chciał wspomóc nas, to bardzo proszę :D

Domen,sms nadal można?

jutro machnę przelew dyszka pójdzie

Hmm, smsy dałoby się ale poprzez jakiś serwis dotujący dla streamerów.

Co wy na to aby zorganizować jakiś charytatywny stream i pograć w jakieś gierki razem?

Gdyby była metoda płatności SMS to jutro machnął bym 10/15zł. Co do streamu to byłaby bardzo fajna sprawa i chętnie bym pomógł w jego organizacji :)

Zaktualizowałem dane oraz terminy płatności.
Niebawem możliwe, że będzie stream - zbiórka na serwer.

A co będzie streamowane? jakiś plan jest czy dopiero później się dowiemy? :P

Plan jest taki aby razem zagrać - http://animes.pl/watek-streamy-dla-animes--2560.

Już miało być to dawno ale niestety jeszcze nie mam odpowiedniego internetu bo ciągle przekładają termin aktywacji…

Mamy jeszcze 14 dni na opłatę serwera.
Dobra informacja jest taka, że mamy już uzbierane na pół roku także nie ma się czym martwić :D

W sumie to nie dałem informacji, opłaciłem serwer na rok w przód ;P

Teraz będzie potrzebna opłata na domenę oraz jeśli ktoś chciałby wspomóc projekt oppai to także zbiórka trwa.

Jakie są możliwości płatności?

W pierwszym poście jest wszystko podane, przelew lub paypal.

Domen, w razie czego pisz dzwon, dobijaj sie xD napewno pomoge jak bede mogła ;)
Narazie jednak promo na fb

Już mamy prawie uzbierane na coroczną opłatę domeny.

Jeśli ktoś jeszcze jest chętny wspomóc to może to zrobić także tutaj:
https://biznes-host.pl/index.php?s=cmd&action=doladujkonto&komu=animes.pl

A no tak bo trzeba dodatkowo sfinansować konkurs do wygrania przeze mnie i laxa :v

Trafiliśmy na patronite!

Wszystko opłacone, tsa już nawet też mamy w 50% ;>

Zaktualizowałem pierwszy post (nie mamy już serwer ts3) :>

A także chciałem poinformować, że testowo były puszczone reklamy na forum ale nie miały one prawie żadnej klikalności także już zostały zdjęte.

Na chwilę obecną mam już raczej większość kwoty na hosting także bez obaw.