Uwagi do PBF'a "Infinity Ring"

“Infinity Ring” To mój pierwszy PBF. By nie spamić na oryginalnym wątku tutaj wypiszcie swoje uwagi. Dziękuję :wink:

zasada 5. troche niejasno napisana…

what the… walka między magami a władcami. Można się opowiedzieć za magami. w Kp “nie ma magii”

Czy w stronnictwie można wybrać “nic”? Ja najchętniej sam bym sobie przywłaszczył te pierścienie.

[ol]
[li]Co tu jest nie jasne? Jak weźmiesz jedno królestwo, pograsz, zginiesz, stworzysz nową KP w tym samy królestwie to będzie tekst Jakiegoś NPC’a “Przed tobą był tutaj inny koleś”[/li][li]Można się opowiedzieć za nimi. Magowie zostali wytępieni, przez co NIE MA magii. Tylko wybrani mogą nimi zostać i to nie wy xD[/li][li]Można jednak wtedy zostaniesz zaczepiony przez jedno ze stronnictw. Ale na spokojnie można :smiley: EDIT. Jeśli jesteś samobójcą to możesz sobie wstawić. Królowie tak łatwo pierścieni nie oddadzą.[/li][/ol]

[ol]
[li]Nie napisałeś że nie można mieć jednocześnie dwóch postaci. Chyba, że już zmieniłeś.[/li][li]Zostali uczniowie. Na pewno czrują.[/li][li]Będę wilkiem z pięknymi ozdóbkami ;3[/li][/ol]

J mam uwagę do Egila XD Tu uwagi pisze, a sam nam nie odpisuje! XD

Jakie można wybrać stronnictwa i kiedy start?

Masz w głównym wątku. Start kiedykolwiek zrobisz KP i ją zaakceptuję

A, sorki, nie widziałem.

To pogram po mafii może.

Zapraszam :wink: Im was będzie więcej tym więcej się nauczę.