Visual Prison

Visual Prison

“Visual Prison” to anime o wampirach, którzy żyją od wieków pod władzą Scarlet Moon. Raz do roku odbywa się konkurs “Visual Prison”, w którym wampir, który zaśpiewa najpiękniejszą piosenkę, zostaje obdarowany wielką mocą przez Scarlet Moon. Istnieje tam rywalizacja między utytułowanym ECLIPSE a rebeliantami z LOST EDEN.

Ange Yuki, samotny chłopiec bez pewności siebie, przeprowadza się do Harajuku w poszukiwaniu swojego idola. Wkrótce wpada w wir konfliktu między ECLIPSE a LOST EDEN, który przerasta go, sprawiając, że traci przytomność. Gdy się budzi, odkrywa, że jest dhampirem - pół człowiekiem, pół wampirem pod opieką Guiltii “Guil” Brion, muzyka, którego podziwia.

Teraz Ange może wziąć udział w konkursie “Visual Prison”, jednak musi zebrać zespół zdolny do rywalizacji, co staje się ekscytującym wyścigiem z czasem.

VISUAL PRISON
ヴィジュアルプリズン

Typ: TV

Sezon: Jesień 2021

Kategorie: bishounen, cgi, Futbol amerykański, głównie męska obsada, idol, kazirodztwo, męski bohater, miłość chłopców, muzyczne, muzyka, muzyka rockowa, nadprzyrodzone, niepokój, oryginalne, sierota, tematy lgbtq, tożsamości dysocjacyjne, występ, zespół, zespół muzyczny