Wakfu

Zastanowię się :p

Musisz być online, żeby cie dodać swoją drogą, system znajomych jest tu… oryginalny.
Dodajesz znajomego wpisując nick jego postaci(musi być online) a dodaje ci do znajomych całe jego konto -wszystkie istniejące i niestworzone jesczcze postaci.

Jak już mamy grać na serwie wszyscy razem to proponuje się zastanowić nad wyborem wspólnej przynależności do nacji.
Ja nie wybrałem oczywiście nic jeszcze.

Chyba przynależność do nacji nie ograniczę z kim możesz grać (przynajmniej tak było jak ja grałem) chociaż chyba kiedyś jak tylko włączyłem Wakfu na godzinkę to jakieś utrudnienia miałem z poruszaniem się po nacjach. Ja bym nację proponował jak już coś to Bonte lub Amakne

Te co ty mówisz to chyba najuboższe nacje są.
Znaczy mi to nie robi różnicy, ale fajnie było by być w twej samej nacji raczej.

Ja jestem już w Brokmarze i tego nie zmienię.

No to jak już ktoś jest w Brokmarze to może powinniśmy tam razem wszyscy przynależeć?
Znaczy się ja chciałem do Bonta iść no ale dobre :p
Więc jak zgadzamy się?

Brokmarskie piwo daje 3% do dmg od ognia.

No wiesz ja jestem Eliathropem i nie mam ognistych ataków.
Więc mi niepotrzebne to piwo.

No to ja już dołączyłem do Brokmaru. 27 lvl już mam bo mi się wczoraj nudziło.

ja jestem sacrierem ziemia/powietrze, więc mi tez nic nie daje.

Tu nie tyle chodzi o lvlowanie postaci, co craftingu - ja mam 40 poziom postaci, każdego atheringu(poza traperam i fisherem) ponad 35, niektóre ponad 45. Crafting trzymam na 30 - poza broniami i armorem, których nawet nie zacząłem.

jak jesteś sacrierem to takim tankiem chyba jesteś :p

ogień - dpt, ziemia - tank.
Powietrze jest od ruchu.
Niestety nie mam cc :/
Poszedłem pod ziemię, co daje mi samo w sobie tanka, ale niektóre staty rozłożyłem w dmg.

Ja używam wody i portali dużo :p
Daleki dystans i duży damage :p Tylko słaba obrona strasznie, i mam tylko jeden atak który atakuje wszystko dookoła :p

Na 25 lvl dałem se bonus do MP+1 i dodatkowe 20% damage :p

też w to włożyłem.

Ja w wakfu kiedyś grałem wbiłem 20 lvl i przestałem bo nie miałem z kim grać może wrócę

to wracaj to pogramy razem :p

Zachęcam wszystkich do zagrania, bardzo ciekawa gra :D

2W, ty to tam tylko lvlujesz i dungi robisz… crafting wciąga najbardziej!

E-gil ja na razie tylko lvluje bo chce mieć jakiś tam level i obeznanie w skliach, craftingiem zajmę się w weekend bo on jest dość obszerny i czasobierny