Warcraft 2016

http://www.techweek.com.pl/wp-content/uploads/2015/04/logo-blizzard.png

Film zostanie zrealizowany przez samego Blizzarda i ukaże się w czerwcu 2016

Zwiastun

Na filmwebie

Info od Yankisia i Eiu ^^ a blizzcon wciąż trwa…

Tak info głównie od mnie!
I boże ja z Eiu szaleliśmy na skype i orgazmów wielokrotnych oczywiście , bo my takie dzieciuchy żę się straszliwie podniecamy jakimś filmem, ale możę kutwa ja piździula to jest aoihdoawbifbawil zajebiszcze zajebiszcze!

Film na który warto czekać!! Pójdę na to kiedy wyjdzie jak najszybciej…

What a men…? XDD Cudeńko, cudeńko, normalnie niebo, jejajejajeja <3 <3 <3

I jeszcze znając blizzarda od premiery filmu będzie genialny zajebiaszczy i super duper odjazdowy i w ogóle polski dubbing więc juhhuuhnhiuhuhu! <3<3<3

Też się jaram od czasu jak wgle go zapowiedzieli, ale nie oczekuje zbyt dużo :I
W trailerze ni widu ni słychu o postaciach z warcrafta 3 a przecież film osadzony w tym momencie co jego początki :/ Pewnie będzie z 7-8/10 xD

Blizzard to robi więc będzie 99999999999999999/10 ^^ już same cinematicsy do gry są genialnieńkie ^^

Emmm…Trolo co ty piepsiś? Toż na trailerze jest pełno postaci z warcrafta! Ślepoto ty jedna Thralla nie widzisz? Origrima? Anduina lub Duratina.
No Thralla może nie widać aż tak niestety ale Origrima i Anduina głównych bohaterów filmu którzy byli na każdym ujęci prawie XD

Niaaah niaaah ^^ :-) :-*

Czekam z niecierpliwością. BTW wiadomo o tym filmie juz od roku, jakoś tak :d

I na 100% będą jakiechś eventy w WOWie, HOTSie i Heartstone… Jak milo będzie się oglądało postaci, do których się nieraz przywiązało…

Ale wczoraj dali trailer!

A blizzard ma pewną smykałke do odrzucania w pewnym momencie pomysłów XD