Wiedźmin 3 z japońskim dubbingiem

Ja wiedziałem, że ta gra będzie światowa, ale, że oni od razu z dubbingiem zrobili xD Ciekawe czy ktoś z nich gra z polskim na napisach :p

Swoją drogą dziwnie się ogląda polską grę z japońskim Dubbingiem

Czuje się jakby ktoś sparodiował Wiedźmina w jakieś anime oglądając to, ja pierdziu japoński dubbing i Wiedźminek? Toż gra traci cały klimat jak dla mnie.

A jak usłyszałem dziewczynę i jej głoś…to już normalnie płakać się chce jak to totalnie nie pasuje, normalnie parodia parodia! XXXD

WHAT THE FUCK!

Właśnie, Spajduś krócej powiedział to co miałem na myśli pisząc posta XD

Mi się to nie podoba. To jest polska gra i powinien być dubbing polski. To tak, jakby do anime podłożyć polski dubbing, niespecjalnie pasuje.

Robili polski dubbing do animców np. do Pokemonów xD A mi tam nawet pasuje, że zdubbingowali wieśka. Wydaje mi się że z dubbingiem ma większe szanse na sukces w Japonii :D Tylko nie podoba mi się głos dla Geralta, postać straciła to coś co dawał jej głos Żebrowskiego :/

Satros jak ja tam usłyszałem Geralta Vesemira i tą dziewczyna normalnie jakbym oglądał anime o samurajach albo coś no po prostu jaja jakieś, ja wiem fajnie w swoim języku pograć ale gra straciła cał swój wiedźmiński klimat czymś takim i mi się kojarzą anime jakieś słodkie śmieszne anime a to wiedźmin!

Pokemony, z polskim dubbingiem, jak dla mnie nie mają klimatu anime, ale nie powiem, lubiłem to oglądać i zbierać naklejki z gum do żucia :P

Bosze, te seiyuu. Dlaczego ja je wszystkie muszę znać xD
Słyszę was w tak wielu seriach shounen~

Mocne to jest… xD

Mnie ten wiesiek po japońsku tez rozwalił… Normalnie te głosy nie pasują do tych postaci.
W porównaniu doi japońskich anorektyków Słowianin to kawał chłopa.
My mamy niższy ton mowy…

Mogli zostawić polski dubbing i dać swoje napisy. Bo tak to wygląda jak jakieś tenchu

Ich język jest w ogóle taki hmmm… słodki(?) że nie da się powiedzieć tych kwestii tak jak w polskiej wersji :D

Inaczej mówiąc, granie w Wiedźmina z Japońskim dubbingiem? Misja niemożliwe bo zbytnio rani uszy XD

Japoński jest śliczny!

W Wiedźminie? Nope XD

Tiaaak! Sweet Witcher ^.^

To jednak kompletnie nie pasuje, słodki WItcher jest jak słodkie piwo - do dupy xD