Witajcie! ;)

Cześć, poznałem wielu ludzi z różnych kręgów społecznych i stwierdzić mogę, że osoby, których pasją jest tworzenie(w sensie artystycznym) oraz manga/anime, są zwariowane i bardzo ciekawe. Implikacją takiego odkrycia jest silna chęć wkroczenia do tego świata. Niestety sposób płynny i naturalny życie najwyraźniej mi odbiera, albo ewentualnie sam sobie to robię. Jakkolwiek jest, przybyłem tu i mam nadzieję, że cel zamierzony osiągnę. ;)

No i dodatkową korzyścią będą polecenia ciekawych anime, których ciężko mi znaleźć. Także witam!

Cześć! Ja jestem Rota, miło mi poznać :slight_smile: Skąd jesteś i jak Ci na imię??

Denis i aktualnie Kraków. Również miło poznać :)

Dorota i aktualnie Poznań, niebawem Haga :smiley:
Ile masz lat??

27, mieszkałem w Hadze 2 miesiące. Generalnie nie mam dobrych wspomnień z Holandia ;)
W Poznaniu też mieszkałem i pochodzę z tamtych rejonów, tzn. bardziej z lubuskiego.

W takim razie mam nadzieję, że moje odczucia co do NL będą inne :D
Jaki jest Twój ulubiony trunek??

Ok, jest coś z dobrych wspomnień z holenderskich czasów - rum. Chyba będzie ulubionym trunkiem. Pamiętam jak odpaliłem piratów przy butelce rumu w ciasnym pokoju, prawie jak na otwartym oceanie w kajucie okrętu, obijającego się o wściekłe fale.

Witam Krakusa :smile: Ja też mieszkam w Krakowie :joy: Może jaki gatunek anime lubisz od tego zacznijmy?

Dosyć ciężkie pytanie, bo motywy jakie mnie interesują przewijają się w wielu gatunkach, ale podobał mi się na przykład death note oraz code geass i lekko podobny był też bohater w fate zero. Lubię też anime, w których widać przemianę bohaterów. Nie przepadam za sentymentalnym bełkotem o przyjaźni i ogólnie motywami moralizującymi, choć czasem wzruszyć się jest dobrze, jednak w odpowiedni sposob. Nie lubię schematów shounenowych, ale i w takich czasem jest coś ciekawego. Lubię również shingeki no kyojin. Anime z gościem, co mu ręką zmieniła się w gadającego pasożyta też w porządku. Próbowałem obejrzeć monstera i pewnie wrócę do niego, bo wydaje się ciekawy. Interesuje mnie jakiś tytuł z antybohaterem w sensie niepoprawnym moralnie choć w znaczeniu raczej względnym - proszę o propozycję. ;)

Noo to panie kolego… Darker Than Black oglądaj!

Intrygowało mnie od dawna te anime i chyba zdecyduję się wreszcie po nie sięgnąć. Dzięki.