Witam :D

Imię: Filip
Lat: 19
Ulubione anime: Takie TOP1 to Vampire Knight, poza tym znalazło by się jeszcze kilkanaście serii, które mnie mocno urzekły.
Ulubiona manga: Umblance x Umblance, Kimi no Iru Machi / czy jakoś tak xD

Ulubiony gatunek muzyczny: K-pop, Metal.
Zainteresowania:Eee… A&M, K-pop, może w małym stopniu grafika komputerowa.

Skąd dowiedziałeś/aś się o forum: Z fp na fb.

Lubisz K-pop a jakie zespoły konkretnie ? A i witam zapraszam na chat.

Witaj na forum! Po avatarze wnioskuję, że HxH też nie jest ci obce, Hisoka o ile się nie mylę :D

Jeżeli chodzi o żeńskie to moim numerem 1 jest 2NE1 (Minzy <3), do tego lubię jeszcze 4 minute, miss A i Wings, ale inne też słucham. Co do męskich to SHINee, EXO, Big Bang. Zaś ulubiony artysta to JGS i G-D :D

@UP
Nie wiedziałem co dać, to jakoś się tak zjawił.

Może dam jeszcze MAL’a. http://myanimelist.net/animelist/Tsu3

MAL zawsze się przyda za niedługo będzie miejsce w profilu na mala ;D

Hej fajnie że do nas dołączyłeś :D
Pytanie1. lubisz Sabatona?
Pytanie2. Oglądałeś DragonBalla lub FairyTail ?
POZDRO
XD

MAL bardzo dobra rzecz, nie wiem co bym bez niego zrobił przy tylu seriach C:

@UP

1. Co prawda jakoś długo nie słucham metalu i na mojej playliście nie ma wielu zespołów, ale Sabaton musi być :D
  2. Oglądałem i nadal oglądam.

Fajnie spotkać męskiego fana EXO który nie jest mną. A co do Vampire Knight tobie też nie podobało się zakończenie ?

Tzn. w anime nie było aż takie złe. Bo w sumie cała ta historia związana ze szkołą itp. się skończyła, więc osobiście nie narzekałem. Jeżeli chodzi o mangę, to niestety nie znam zakończenia bo jeszcze nie miałem okazji kupić tomików, ale to już niedługo.

Witam Witam :D Widzę że Dragon Ball, Fairy Tail czy Bleach nie jest ci obcy więc jestem bardzo rad, ale nie widziałem Naruto Shippuuden. Nie oglądałeś ? Jak nie to Polecam gorąco. Jestem też zdziwiony że porzuciłeś Durarare i Hellsinga ale kto co lubi

NS jest obecny na mojej liście w oglądanych, sprawdź jeszcze raz ^^. Ta, jakoś nie zachwyciły mnie te anime, mimo to kiedyś planuję je jeszcze obejrzeć, chyba xD

No tam nie sprawdzałem :D Shippuuden jest naprawdę ŚWIETNY tylko trzeba omijać fillery xD Poza jednymi po gdzieś 260 odcinku ale jak się zdecydujesz to daj wtedy znać a ja ci powiem co i jak bo te fillery poprzednie to naprawdę tragedia i wiele ludzi się zniechęca do tej serii przez nie te fillery po 260 odcinku są akurat dobre i robią za przedłużenie fabuły i jest tam wiele fajnych wątków i akcji wytłumaczonych

I witam cię bardzo serdecznie! Phaś jestem
Co cię sprowadza w nasze zacne progi?

[quote=“Destroyer, post:12, topic:2648”]

No tam nie sprawdzałem :D Shippuuden jest naprawdę ŚWIETNY tylko trzeba omijać fillery xD Poza jednymi po gdzieś 260 odcinku ale jak się zdecydujesz to daj wtedy znać a ja ci powiem co i jak bo te fillery poprzednie to naprawdę tragedia i wiele ludzi się zniechęca do tej serii przez nie te fillery po 260 odcinku są akurat dobre i robią za przedłużenie fabuły i jest tam wiele fajnych wątków i akcji wytłumaczonych
[/quote]Z NS jestem na bieżąco. W sumie czytając mangę nie lubię filerów poza tymi ostatnimi gdzie był wątek z Kakashim.

@UP
W sumie nie wiem, na facebook’u zobaczyłem ling do forum, postanowiłem się zarejestrować i oto jestem.

Prawdę mówiąc mało kiedy zwracam uwagę na gatunek czy rodzaj, po prostu oglądam to co mnie zaciekawi i z czego można się pośmiać [hahaha]

Co do grafiki to nie jest to nic specjalnego. Kiedyś była to zabawa dla zabicia nudy, teraz po prostu robię tylko coś czego się w szkole na lekcjach wymaga, nic więcej.

Też słyszałem, że DRRR później się rozkręca tak samo jest SG, no ale jakoś nie mogłem, możliwe, że kiedyś do niego wrócę.

Nie zauważyłam tematuuu~ więc witaj :3
I także zapraszam na chat - pewnie Cię już dziwi, że tak wszyscy zapraszają. Mnie też to dziwiło dopóki na niego nie weszłam i nie wsiąkłam… więc ekhm… małe sprostowanie:
to nie jest forum XD to jest chat z małym bonusikiem w postaci możliwości pisania na forum, grania w Mafię, PBFy i kłócenia się o jakieś pierdoły :P Miłej zabawy XD

No to skoro tak wszyscy zapraszają na ten czas to chyba trzeba na niego wpaść, eh… tylko na razie nie ma czasu bo jest głupia praca ;/

Kyahaha~! Witam!
Widzę, że K-popowiec! Bardzo cudownie!
VK też lubię ;d
A jakie masz odczucia do drugiej części?

Ogólnie nawet bardziej podobała mi się niż pierwsza. Z tej części uwielbiam dwa momenty. Pierwszy kiedy Yuuki wychodzi z akademika z Zero i tą koleżanką, a przed nią Hanabusa, Akatsuki i ta dziewczyna stoją, a następnie klękają. Uwielbiam ten moment :D No i oczywiście krwisty pocałunek :P
Oczywiście mam niedosyt bo nie wyprodukowali trzeciej części jak Kaname walczy z radą wampirów (nie wiem czy dobrze myślę, bo tylko obiło mi się to o uszy).