Witam i o zdrowie pytam

Jak w tytule, witam forumowiczów!

Nazywam się Łukasz, na karku mam już 17 wiosen i pochodzę z przyjaznego miasta jakim jest Łódź.

Najprościej zacząć od ulubionych bajek, więc są to: JoJo’s Bizarre Adventure (2012), Steins;Gate, FLCL i Mushishi. Pełną listę moich animców i kolorowanek znajdziecie tutaj.

Tematem zacząłem się interesować bodajże w październiku 2013. Wkrótce trafiłem na czat pewnej strony, gdzie zapoznałem się z kilkoma osobami, które serdecznie pozdrawiam (tak, żyję). Zresztą, same dopiero co tutaj założyły konto, a ja nie będę gorszy. Teraz tak na prawdę mam mało czasu na oglądanie serii. Szkoła, zajęcia dodatkowe i inne obowiązki względem osób trzecich nie pozwalają mi na to, ale nie narzekam.

Poza anime interesuję się również sztuką. Od zawsze lubiłem rysować i zamierzam w tym kierunku się rozwijać w przyszłości. Gram też na gitarze basowej, co może zdradzić mój ulubiony gatunek muzyczny: rock. Ale ten dobry rock. Nie jakieś Linkin Park. Czasem też poczytam albo pogram w gry komputerowe (ostatnio Wiedźmin 3), ale na to trzeba, podobnie jak w przypadku anime, więcej czasu poświęcić, więc w roku szkolnym zdarza mi się to rzadko. Oglądam za to dużo filmów, ale jeszcze nie zagłębiłem się w kino ambitne. Znaczy, nie w szerszym zakresie.

Coś jeszcze? Chyba nic, ale jakbyście mieli pytania, piszcie.

PS Wolę truskawki.

Siemanko Luki ^^, fajnie, że do nas wpadłeś, pamiętam Cię ze śp Animeonu.

Powiedz co lubisz czytać ? I powiedz też czy lubisz grać w World of Tanks (ewentualnie inne gierki firmy wargaming.net) lub Battlefielda 3 ?

Mam nadzieję, że zostaniesz na długo i będziesz się tutaj dobrze bawił. Zapraszam do udziału w dyskusjach na czacie oraz konferencjach na Skype, które odbywają się najczęściej codziennie około 21, wbija kto może ^^

Ciebie również pamiętam, witaj.
Z książek ostatnio wziąłem się za Sapkowskiego i “Od Giotta do Cezanne’a”. Na razie nie wychodzę poza krąg mainstreamowych, a nawet młodzieżowych książek. W wakacje postanowiłem sprawdzić czy hype poświęcony Igrzyskom Śmierci jest słuszny. Nie jest. Ale 3 książki do kolekcji to 3 książki do kolekcji.

Jeśli chodzi o gry komputerowe gram mało, a WoT mnie nigdy nei pociągał. BF-a 3 przeszedłem, ale nie przekonałem się do multi. Wolę grać samemu, nie mam talentu do rywalizacji w takich grach. Za to na pewno spróbuję z SW: Battlefront. Może w tym przypadku tryb wieloosobowy zapewni mi rozrywkę.

Dyskusje na forum pewnie będę śledził, ale konferencje na skype, jeśli już to okazjonalnie. Czasu mało, jak wspomniałem. No i już mam osóbkę od spędzania z nią wieczorów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Też rozważam książki Sapkowskiego, kiedyś trzeba się będzie za nie zabrać :). Wiesz, jeśli chodzi o talent do grania na multi, też go raczej nie mam, średnio mi to idzie, ale lubię wkurzać Elmora ;). A tak na serio, fajnie się gra ze znajomymi. Battlefront, z pewnością ciekawa gra, ja ją pewnie kupię jak stanieje, ewentualnie w jakiejś dobre promocji.

Luki, spoko, jak znajdę dziewczynę to też raczej nie będę tyle wchodził na Skype co teraz, nawet jak do pracy pójdę to postaram się na konfy wbijać, ale jak znajdę dziewczynę to z pewnością będę mało na Skype. Chyba, że będzie nią jakaś fanka anime to może razem nerdzić będziemy ^^

Hejcia, nareszcie ktoś kto lubi sztukę! <3
Grałeś może w wiedźmina? Ja właśnie zamierzam, na razie w 1 i 2 bo komp dzikiego gonu nie wytrzyma :C Muszę też doczytać książki Wiedźmina bo nie czytałam wszystkich T^T
A grasz może w jakieś gry blizzarda? Może w hotsa?

Zastanawiam się czy kupię to po premierze, czy na święta. Ale to się jeszcze zobaczy.

Nie szukaj dziewczyny. Niech ona do Ciebie sama przyjdzie. #coaching

Tak, grałem w 2 i 3. Dziki Gon wytrzymuje na wysokich, więc mam się czym pochwalić. Nie gram w hotsa, ani w żadną grę Blizzarda. Nie czułem potrzeby.
A z sztuką jest u mnie tak, że ostatnio przechodzę renesans. Wgłębiam się w malarzy i sprawia mi to przyjemność (wcześniej nie było mi to potrzebne, teraz już tak).

Ha ha ha kobietę trzeba zdobyć nie na odwrót! XDD

U mnie było łatwo. Za łatwo, ale nie przeszkadza mi to.

Kyahahaha XD pewnie mój chłopiec też by tak mógł powiedzieć XD ale gdzie łatwo na początku tam później trudniej bywa XD

Ok, będę czekał, w moim wypadku to jedyne wyjście xD

Zawsze pozostaje życie w celibacie, ziom.

Nie, szkoda genów, byters inteligentny jesteś to się rozmnażaj bo inaczej idioci świat zaludnią!

@Luki, sugerujesz bym na cza***** poszedł xD ?

@Eiu, spoko, skończmy temat, to tylko tak w żartach o tym pisałem.

Ja niczego nie sugeruję. xD Tylko żartowałem.

Spoko, wiem, że żartowałeś, żaden człowiek by mnie do cza***** nie wypychał xD

Jakby ktoś nie wiedział, chodziło o seminarium, a nazwa czarni od sutanny, bo często ludzie nie kumają, jak tej nazwy używam.

Hejo, witam serdecznie, wpadaj na czat! :>
I miłego pobytu :>

Pozdrawiam, czytasz może jakieś książki? Jeśli tak to jaka jest twoja ulubiona i jakie poza nią byś polecił? Masz jakiś ulubiony rodzaj?

Jakieś czytam. Ulubionej nie mam. Rodzaju również, ale polecam serię “Zniknęli”.

Dzięki obczaję tą nowelkę

No siema!!! xD
Lubisz masło? xD