Witam jestem piekielnie nowym u┼╝ytkownikiem ­čĄí

Wkraczam do ┼Ťwiata waszego ┼Ťwiata. Na chwil─Ö obecn─ů mam 16 lat. Jakie┼Ť sugestie , porady aby si─Ö nie zgubi─ç w tym ┼Ťwiecie du┼╝ych ocz├│w , niesamowitych mocy , super mocnych przeciwnik├│w i wszelkich nadzwyczajnych rzeczy? Ogl─ůdn─ů┼éem jak na razie kilka produkcji Titansy , Saitame , Kuroko no basket , wi─Öc jestem ┼Ťwie┼╝akiem mo┼╝ecie poda─ç jakie┼Ť tytu┼éy warte uwagi ( motywy cyrkowe , dramaciki jak najbardziej ) Pozdrawiam :clown_face:

Witaj.
Je┼Ťli chodzi o animce przejrzyj dzia┼é z tematami o poszukiwaniach, mo┼╝e znajdziesz co┼Ť Ci odpowiadaj─ůcego, bo dobrych anime mo┼╝na setki wymieni─ç.

:slight_smile:

Standardowe pytania :
Sk─ůd nadajesz?
Jakiej muzyki słuchasz?
Lubisz boczek?

Nadaj─Ö z Kielc.
Polski , Angloj─Özyczny rap.
Jak najbardziej. :grin:

Elo elo kruci witam.
Sam by┼éem w do┼Ť─ç podobnej sytuacji kiedy si─Ö rejestrowa┼éem na forum ;D
Powiem tak, warto zacz─ů─ç do boku no piko ;)
A z pytań to może, jak masz na imię? :D

@TroLoL Prosz─Ö nie straszy─ç nowego kolegi na pocz─ůtku takimi tytu┼éami.

Hej! Na pocz─ůtek jest w sumie wiele serii wartych obejrzenia. Je┼Ťli chodzi o motyw cyrkowy to mo┼╝e by─ç HxH, ale nwm czy to dobre no pocz─ůtek.
Jakie kraje chcia┼éby┼Ť odwiedzi─ç?

Ale┼╝ boku no piko jest esencj─ů ogl─ůdania hi┼äskich bajek. @fala5g

Witaj na forum i baw si─Ö dobrze! Pozdrawiam scyzoryka :smiley:

Lubisz smoki?

@TroLoL Florian miło mi , słyszałem na streamie Gimpera co nie co o boku no piko xD
@Gintoki_Sakata Wszelkie postacie fantasy s─ů super :smiley:

@fala5g Grecja dok┼éadniej Ateny , Egipt jak najbardziej. Kraje z bogat─ů histori─ů swojego kraju :smiley:
Og├│lnie po book of circus mi si─Ö spodoba┼é ten klimat cyrkowy , na prawd─Ö niedosyt poczu┼éem. Jeszcze wszelkie anime w kt├│rej do walki wykorzystuje si─Ö bro┼ä bia┼é─ů , ┼╝adne pistolety chod┼║ ten go┼Ťciu od bang bang i dadada by┼é dosy─ç dosy─ç :dagger: :D

Witam jestem Vudzio i zapraszam na czat ^^

Co my┼Ťlisz o apokalipsie zombie?

@Vudzio No w─ůtpi─Ö , ┼╝e kiedy┼Ť zaistnieje. Gdyby mia┼éa by─ç to ju┼╝ by by┼éa , a jak b─Ödzie to nie b─Ödziemy musieli ju┼╝ gra─ç w gry :smiley: