Witam ponownie!

Witajcie kochani! Dawno mnie tu nie było ale wróciłem i mam nadzieje że na dłużej! W sumie w końcu myślę ze już na tyle doświadczenia zdobyłem że mogę udzielać się tu w jakimś znacznym stopniu!
Imię: Daniel
Lat: 22
Ulubione anime:
Ulubiony gatunek muzyczny: Lata 80
Zainteresowania: RPG, Larp, fantastyka, kino, anime i dużo innych rzeczy od komputerów i programowania do prób nowych rzeczy
Skąd dowiedziałeś się o forum: W 2012 jak jeszcze te forum było o anime Sword art online założyłem tutaj konto i zaglądałem tu co kilka lat.

Witaj!
To jakie jest Twoje ulubione anime??:D

To ciężkie bo w sumie nie umiem wybrać :’) po drugie z biegie lat mój gust się zmienił, może Kimi no Na wa?

Ohh,KOCHAM TO !

1lajk

A Twój ulubiony trunek??:D

Chyba aktualnie różne piwa, bardzo lubię kosztować różnych odmian i rodzajów. Każdy może znaleźć coś dla siebie w tylu rodzajach piwa
^w^/

Ja najbardziej lubię miodowe :3

Miodowe dobre, ale nie każdy lubi słodkie. Ja uwielbiam raciborskie miodowe :3

A ja piwo na miodzie gryczanym, ale ciężko je znaleźć w sklepach :confused:

masz jakiś zaufany sklep z takimi rzeczami?

Gdybym miała to bym nie pisała, że ciężko to moje piwo w sklepach znaleźć XD

A w ogóle skąd jesteś??

Możesz mieć sklep albo daleko albo taki w którym i tak różnie bywa :v
Z Śląska a dokładniej Rybnika.

Witaj ponownie na forum w takim razie :smile: No nie mogę uwierzyć w starą śpiewkę, że trudno wybrać ulubione anime, bo tyle tego było xD Ulubione anime raz raz! Tyle latek na karku, to weteran animców! Skoro wszystkie pytania oklepane, to tak dla urozmaicenia napisz Twoją najszczesliwszą chwilę w życiu :rofl:

To dobre pytanie. Gdybym miał powiedzieć co cenię w życiu najbardziej - powiedziałbym, że ludzi, ludzi którzy podali mi pomocną dłoń kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam i co ciekawe to przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości nawet z pozoru uniwersalne bywa że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście by tak rzec ponieważ je znalazłem i dziękuję życiu, dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość.

Wielu ludzi pyta mnie o to samo “ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz tę radość” a ja im odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny a jutro kto wie dlaczego by nie oddam się pracy społecznej i będę ot choćby sadzić znaczy, marchew.

Cytując klasyk.