Witam Was :) auuuuuu (hehehe)

Nazywam się Aleksander, jestem zafascynowany Japonią, oglądałem od dzieciństwa anime, pierwsze to było chyba Generał Daimos i W Królestwie Kalendarza, potem Dragon Ball a dalej poszło z serii animenfo top 200 ;p moje ulubione anime to Naruto, Full Metal Alchemist oraz Bleach, anime które mnie wzruszyło do łeż to Chrno Crusade, Inuyasha, Neon Genesis Evangelion a anime, które polecam wszystkim mającym dylematy egzystencjonalne to Ergo Proxy. Historii starej Japonii oraz zasad honoru kodeksu samurajów można się uczyć oglądając Rurouni Kenshina. Moim marzeniem jest odwiedzenie Japonii w niedługim czasie. Mam nadzieję, że się spełni. Pozdrawiam wszystkich :sunglasses:

Witaj na forum!
Szanuje za Bleach ale za Naruto już nie. Oglądałeś Evangeliona więc jak dla mnie jesteś na plus :ok_hand:t3:. Zapraszam na czat i mam nadzieję że jak spełnisz swoje marzenie to podzielisz się relacją na forum :slightly_smiling_face:.

Naruto (pierwsza seria oraz Shippudena) będę bronić :crossed_swords: ma przesłanie, uczy szacunku oraz pokazuje pewne aspekty, które w kulturze europejskiej uciekają (relacje rodzinne i przekazywanie wiedzy z pokoleń na pokolenia). Same sceny batalistyczne są super wg mojej opinii skromnej :wink:

Rok temu próbowałem oglądać pierwszą serię. Skończyłem gdzieś niedaleko 60 odcinka. Ciężko mi się oglądało więc porzuciłem.

Witaj!
Kiedy już będziesz w Japonii to potem koniecznie zdaj relacje!
Jakiej muzyki słuchasz ?

W zasadzie to głównie POP i ROCK, czasami soundtracki a ostatnio na relaksacyjną się nastawiłem :)

Witam wilczka :D
Ja napiszę inaczej. Jeśli będziesz miał okazję lecieć do Japonii to zabierz mnie ze sobą!! :D
A tak na poważnie, to spędzaj tutaj miło czas, bądź aktywny i wbijaj na czat to się lepiej poznamy :grin:

Witaj! Wiem, trochę spóźniona odpowiedź, ale co mi tam. Lubisz czytać? Lubisz horrory? Masz czas popisać na priv? :)

Lubię czytać, czytam dużo ;p Horrory lubię, ale muszą być dobre, wgniatać w łóżko/fotel ;p Ja mam czas popisać z każdym, zapraszam piszcie :D

@Taika, hehe - jasne, na pewno napiszę kiedy już będzie blisko - może ktoś chętny z forum się ze mną zabierze. Bo na razie nie mogę nikogo ze znajomych namówić…

1 Like

@Inuyasher widzisz? :D już masz chętną osobę :3