Witam, witam i o zdrowie pytam B|

Ja mam taką kwadratową poduszkę z najważniejszymi bohaterami, została zawłaszczona przez mojego kota xD. Masz jakieś zwierzaki ?

OMG ja też kocham makao <3 <3 <3 Ali koniecznie idź na Gakkon! Razem pogramy hehe
o, właśnie! Czakaoś XD konwenty jakieś zaliczasz? i skąd jesteś?

Siems : x

Witaj, jakże ciekawa istoto, mająca zapewne podobny problem w sklepach z butami ;^; <3

Ooo!!!

Witaj, witaj… eee… sorki za takie spoznienie w przywitaniu (Shame on me)

Aha… i jesli moj nick, tez jest dla ciebie zbyt trudny… mozesz mi mowic Yuu albo You, albo jak tam wolisz inaczej xD

Nie moge, chyba moje najgorsze powitanie w historii -_-

PS: Po tym co tu wyczytalem… stwierdzam: Juz cie lubie.

Jaki tu spam. Moje serce płacze.
Lubicie zombie? Ja lubię zombie! (Jak będą się pojawiać - nei bójcie się, mam strzelbę! Nic nie ma lepszego, niż strzelba na zombie). Tylko High school of the dead mnie zawiodło? D: Łaj to było takie tandetne? NO ŁAJ?!
Ja grałam w Simsy ( w jedynke napylałam, moja najlepsiejsza wersjaczon ), Stajna Marzęń, Call of duty, Assasinka miałam, ale (smutna muzyczka, taka jak w tych śmiesznych filmikach na ju tub) nie poszedł na majnym złomie T^T Spróbuje pobrać tą grełkę!

Eiu… czy ty to ryszofałaś? Tyż is soł bjutiful! Yankiś is soł seksiak. Szchrupałabym, gdyby nie moje problemy z trawieniem.

Alisiaczku-pysiaczku! Koszykówka powiadasz? ^ Ja bardzo bym chciała - jestem wysoka i … dobrze zbudowana! Ale u nas nikt nie gra, teraz może zapisze się od jakieś drużyny. Bym chciała robić wsiady jak Taiga z Kuroko no basket. Widzę się w tej roli B|

Kurnik! Jak ja to dobrze znam! Ja kiedyś miałam kury z 70-80, ale mi kuna czy inny lis zapier… Nie wiecie jakie to wkurzające. Nawet zup z tego nie można zrobić bo nie wiesz czy wścieklizny nie miało. Wszystkie trza było zakopać. TYLE ŻARCIA T^T A na stronce miałam kiedys kontaczka, co prawda… zapomniałam loginu, ale czo tam! Założe se drugie. Chociaż w karciałki wole grać na reala. Kurnika nie oszukasz.

Betrysianiuniu - zazdroszczem Ci tak bardzo! Też chce kupiem jak będę na konwencie. Na Ućkonie nie było. Zły Ućkon .w.
Mam 3 psy (Pasztet, Ronia i Czesława), 3 koty ( Szasza, Parówka, Kiara/Simba), kucyka Drako i szczury.
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/t31.0-8/11401145_397822703761325_244297604100096499_o.jpg

Gakkon! Możliwe, że na niego pojadem. Na Ućkonie byłam tylko z Łódzkich, ale maj best friend nie chce ze mną pojechać. Biada jej! Mojej miejscowości ni ma na mapie, ale mieszkam koło Koła. To taka miejscowość B| Koło, ale mnie zawsze śmieszy jak mówię, że “mieszkam koło Koła”. Doceńcie też dżołk.

COCOarciku! O maj gared! Mam Cię na jutubie w subskrypcjach! O>O

Louiseczku!! piątka stopami
Moja cała rodzina ma! Siostra ma 42! D: Ja mam najmniejszą z domu. Mama też ma dużą stópkę. Zawsze jak jestem w gościach to wystają mi z laczków, Tobie też? D:

Mój seksiak!!! Tylko moje ciacho!!!

Tak dużo piszesz żę czytam to wszystko tak…no zgaduje co tam piszesz.
A na zombie strzelba tak aż nie skończy się ammo bo zaraz więcej się zleci, każdy na animesie wie że apokalipsa zombie wszyscy jadą do mnie XD

Ps: Nie jedz i nawet nie probuj. >_>

Koło?! Przeca to rzut beretem ode mnie! O ile 50 km można liczyć jako “rzut beretem”, ale mimo wszystko wciąż należysz do bardzo wąskiego grona osób mieszkających w pobliżu, więc piona! :D
Ja mam prawie 173 cm, a i tak do najwyższych graczy należałam (były wyjątki oczywiście!). Ile Ty masz wzrostu tak w ogóle? Bo widziałam w jednym temacie, że się trochę żaliłaś z tego powodu i tak pozwoliłam sobie się zaciekawić, o ile mogę wiedzieć. :>

Kochanie ty też mnie jeść nie możesz XD

No to co mi piszesz, Eiuniu, o miłostkach! Ja tu se nadzieje robiem, a ty mi przyszłość rujnujesz! Mój świat lęgnął w gruzełkach. Przysypany ziarnami, patyczkami i cegłami (skojarzyło się z takim mi - ziarenko do ziarenka, patyczek do… i tak dalej B| )
Na dodatek po ciastkach będzie kotletem. Przytyjesz i… i… będziesz mieć cellulitis jak schudniesz, a po dzieciach z Yankesskiem będziesz mieć rozstępy!

To ja zacznę się pakować w razie, gdyby zaatakowały B| Adrianna, dzielny żołnierz. Zawsze przygotowana.

My już mamy córeczkę ^^

Dokładnie to jest moja corka ktorą przygarnąłem z ulicy kilka lat temu i jestem jej tatą a brakło mamusi to Eiu, ale o Elizce to historia na kiedy indziej XD

A poza tym od dziś jesteś Kakao.

A poza tym co tu gadanie o miłostkach? XD

Ja pierdu! No to koło mnie ^ Waa! Jakieś to cudaczne. Jeżeli masz basen, wille, dżakuzji, saunę, darmowe drinki - możesz oczekiwać mojego przyjazdu w każdą niedziele.
O córcia… ochrzczona? Zostałabym matką chrzęsną B| Jestem idealną matką chrzestną! Sama bym chciała taką mieć!

Ja mam 175 cm, ale w mojej wsiurni jestem najwyższa .w. Ale dziołcha ze wsi musi być wysoka! Musi mieć siłę, krzepę itd.! By na polu dobrze ogórki zbierać!

Łojezu, 175 cm to przecież wzrost idealny! Myślałam, że może mierzysz 10 cm wyżej niż tyle i wtedy bym chociaż trochę rozumiała, skąd ten kompleks, a tak to nie ogarniam ani trochę. D:

Tiak, ta corka to przesłodki kotełek XD

Poza tym nie wierząca pewnie jak ja XD

I ja XD boszsz co to za kompleksy, laska? Mam 172 i jestem… jedna z niższych XD no ale się włoży koturny +10 do wzrostu i yayy

A ja dalej rosne ^^