Witam wszystkich! :D

Jestem Kinga, lat 17 :3
Jest to moje pierwsze forum dyskusyjne.

Ulubione anime: Naruto, Death note, Code Geass, Tokyo Ghoul, Shingeki no Kyojin oraz Rainbow :D

Obecnie jestem w trakcie oglądania Fullmetal Alchemist i czuję, że niebawem dołączy do listy :)

Jeśli chodzi o muzykę to najczęściej rock oraz metal, jednak jestem otwarta na każdy gatunek :D
Czytam mnóstwo książek fantasy oraz science-fiction, np. Metro 2033. Oglądam również mnóstwo filmów (polecam Wyspę Tajemnic- najlepszy film na świecie :D)

Moje zainteresowania podałam powyżej. Filmy, książki, anime :3 czasami pogram w jakąś grę typu Assassin’s creed. Lubię uprawiać sport jednak w żadnym się nie wyróżniam. Po prostu mile spędzam czas :D

Nie wiem co więcej o sobie napisać. Mam nadzieje, że dowiem się na tym forum jeszcze więcej o anime i poznam wiele świetnych ludzi :D

Elo.

Propsuję za muzykę i książki.

Lubisz boczek?
Skąd nadajesz?

Baw się z nami dobrze, wracaj często i udzielaj się na czacie, oraz w postach :)

Siemanko

Szacunek za muzykę jakieś ulubione zespoły ??
Skąd pomysł na nick ??

lubisz słodycze ??

Życzę miłej zabawy :)

Za Rainbowa szanuje bardzo mocno ;)

Wbijaj na czat :D

Dzięki wielkie, na czacie będę się udzielać raczej wieczorami :D
Kocham boczek i wszystko co jest mięsem!
Nadaje z okolic Krakowa :)

Rainbow jest świetny i również szanuje ;)
Chyba nikt ode mnie tego nie oglądał…

Hejaa
Jeśli chodzi o zespoły to obecnie słucham Tool, Sabaton, SOAD, Ozzy Osbourne, Korn, Marilyn Manson, Queen i wiele wiele wiele wiele innych :D
Z nickiem historia jest taka, że usłyszałam kiedyś to określenie oglądając Fairy Tail i mi się spodobało ;)

Dziwne pytanie z tymi słodyczami bo jak nie można ich nie lubić :)

Witaj na forum i baw się dobrze :) Lubisz smoki?

No pewnie! :D

No hej hej!!
Twój ulubiony kolor?
Masz zwierzątko?
Miłego dzionka ^.^

Hejaa! :3

Kolor czarny i bordowy <3
Ze zwierzątek mam dwa pieski- Beagle i Owczarek Niem ;*

Rainbowa wszystkim naokoło polecam, bo warto. Sam na początku nie byłem za bardzo przekonany, ale jak już zacząłem oglądać, to pochłonęło całkowicie :D

YO!
Ulubiona piosenka grupy Queen?

Chyba nikogo nie zdziwi jak napisze “Bohemian Rhapsody” xd ale oprócz tej uwielbiam też “Don’t stop me now” oraz “Too much love will kill you”

No i fajnie :)

Cześć, miło poznać, propsy za książki, cieszę się, że ludzie jeszcze czytają :). Baw się tutaj dobrze, do zobaczenia na czacie, względnie na konferencji :3

Heja :D
Dzięki wielkie! Jeśli chodzi o książki to takich osób jest więcej niż ci się wydaje ;)

Witaj na forum!

Skąd pomysł na nick?

Hejo!
Usłyszałam to określenie w Fairy Tail i spodobało mi się :D

Siema, baw się dobrze na forum ;) Zapraszam również na konfę.

Wiem, że trochę jest osób, które lubią czytać, ale ja jakoś, zazwyczaj, takie osoby to tylko w internecie poznaje. Może dlatego duża większość znajomych, z którymi utrzymuje jakiekolwiek kontakty to właśnie ludzie poznani w internecie. ;)

U mnie jest za to odwrotnie :D Większość znajomych czyta książki, więc jest zawsze o czym dyskutować. Gorzej z osobami, które lubią mangę/anime bo jest ich naprawdę niewiele…