Witam wszystkich i każdego z osobna


#1

Witam wszystkich jestem Hannto. Szczerze mówiąc nie wiem czy to forum którego szukam bo patrząc po wpisach nie ma tu specjalnie dużej aktywności, ale warto spróbować. To ilę mam lat jest w sumie mało istotne więc powiem tylko że zapewne zaliczam się do grona jednego z najstarszych użytkowników chociaż mogę się mylić. Jeśli chodzi o ulubione anime to szczerze mówiąc nie starczy mi miejsca by wszystkie wymienić. Jeśli chodzi o gatunek muzyczny to nie mam sprecyzowanego ale nie cierpię rapu, hip-hopu i disco-polo. Co to zainteresowań to Japonia i wszystko co jest z nią związane. Forum znalazłem niechcący w gogle bo przydałby mi się partner do rozmów o tym co kocham.


#2

Elo. Gorunc więc nie będę się rozpisywać.
Witaj na forum, baw się z nami dobrze i wbijej na czateł.

Pytania kontrolne.
Skąd nadajesz?
Lubisz boczek?


#3

Dopiero co dołączyłem z tego samego powodu i trochę mam te same obawy, więc w najgorszym wypadku możemy sami ze sobą pisać.


#4

Nie wiem, czy zauważyliście, ale na forum jest dostępny chat :) Zwykle codziennie wieczorem pojawia się na nim kilka osób, nawet gdy w pozostałeś części forum nikt nie pisze.


#5

Zauważyłem i zaglądam, ale czat aż tak mnie nie jara w tej chwili. Szukam raczej wolniejszych i większych dyskusji (czytaj typowo forumowych).


#6

Nadaje z takiego tam miasta Białystok, a co do boczku to uwielbiam i znam co najmniej 100 sposobów na wkomponowanie go do różnych potraw.


#7

Spoko, ja też średnio się jaram czatem chociaż i tam zdążyłem już wpaść.


#8

Cześć!