Witam Wszystkich ;)

Witam , Mam na imię Bartek mam 22 lata i na co dzień pracuje w branży budowlanej .
Z Anime moją historie zacząłem jakieś 3 lata temu gdzie oglądnąłem Death Note a później całą serie Hellsing Ultimate , po dłuższej przerwie postanowiłem wrócić do tego typu produkcji i jak na razie nie mogę się od nich oderwać ;)
Co mnie tu przywiodło to , możliwość porozmawiania na tematy “anime” bo u mnie w okolicy nadal biega stereotyp o Anime ;D a także z myślą że ktoś mi podsunie jakieś ciekawe tytuły do oglądania :)
Tytuły które obejrzałem
-Bleach kontynuuje czytanie mangi na jednej z stron internetowych
-Sword Art Online , które bardzo mi się podobało (wątek z Yuuki wymusił aż we mnie łzy) ;)
-Całą serie “Fate” ale najbardziej przypadła mi wersja Unlimited Blade Works chociaż w wersji Zero jest moja ulubiona postać ;)
-Devil May Cry
-Atak tytanów gdzie czekam na drugi sezon

• One Punch Men
  • Basilisk Kouga Ninpou Chou

Obecnie oglądam Naruto chociaż czasami mnie nudzi ale nadrabia śmiesznymi momentami i w planie mam obejrzeć jeszcze Full Metal Alchemist Brotherhood .
Propozycje i uwagi miło widziane ;P

Także jeszcze raz wszystkich Witam ;)

A witam!

Co sądzisz o poligamii?
Potrafisz gotować?

Widzimy się na czacie ^^

Yo!
Zadanie ode mnie
Dołączył byś do Gotei 13 czy do Espady?

Co do poligami to to myślę że można było by spróbować ;) chociaż dwie kobiety jak by się na mnie zgadały to było by nieciekawie ;D
Gotować potrafię nie jakieś tam wymysły ale daje sobie w kuchni radę ;)

Zdecydowanie Gotei 13 bo z reguły wolę tych dobrych :D ale do Grimmjowa czy Neriel mam respekt ;)

Ja tam zawsze wolałem tych złych XDD

U mnie to też zależy od postaci, Espada sama w sobie była świetna ale jednak wolałem tych Dobrych ;) np w Basilisku obydwa klany ninja były złe i praktycznie nie mogłem się zdecydować kogo bardziej lubię a i tak {UWAGA SPOJLER} na końcu wszyscy zginęli xD

Jak to wszyscy zginęli???
Co to za pomysł, że wszyscy zginęli?!

Może i nie wszyscy zginęli ale , wszystkie główne postacie z walczących klanów się pozabijały między sobą a dwie ostatnio popełniły samobójstwo .
A najwidoczniej taki był pomysł twórcy tego Anime, w sumie czas w którym to się działo i postacie małymi krokami szły ku “śmierci”

Witaj https://test.animes.pl//emotki/panda14.gif
Grasz może w jakieś gry?
Czy gdybyś miał taką możliwość użył byś notesu śmierci?
Jezeli chcesz obejrzeć dobrego tasiemca to obejrz sobie Dragon balla :D Siedzę w tym od 5 roku życia także mogę ci nawet powiedzieć od czego zacząć ;)

Siema Bartek, miło Cie poznać.
Ja nie pracuje w branży budowlanej, ale uczę się w technikum budowlanym :D
Wpadaj na czat, Peace!

Tak grywam w gry jak znajdzie się na to czas ;) obecnie grywam w Watch Dogs 2 i Uncharted 4 .
A co do notatnika , myślę że kusiło by mnie żeby go użyć lecz musiał bym mieć jakiś porządny motyw, żeby nie przejmować się za bardzo konsekwencjami użycia tej broni .

Siemka Dest3r mi również miło Cię poznać . Może się kiedyś spotykamy na jakieś “budowie” :D

Czeeeść,witaj w naszych skromnych progach! Skąd jesteś? Jakiej muzyki słuchasz? Dobry gust i zapraszam na czat! :D

Hej Maru , mieszkam w małej miejscowości w okolicach Rawicza (WLKP) jeśli ktoś wgl jest z tych stron :D tak mniej więcej między Wrockiem a Poznaniem ;) , co do muzyki to słucham wszystkiego ,chociaż nie przepadam za Disco-Polo a aktualnie słucham czegoś takiego https://www.youtube.com/watch?v=ZuOXRVOLQcs i https://www.youtube.com/watch?v=uRtLmZwutII jest to pierwsza ścieżka dźwiękowa która mnie po prostu oczarowała z serii Fate :)

Ooo,widzę,że moje okolice! Wielkopolska,łączmy się :D ! Często jeżdżę tą trasą,gdy ciupciągiem jadę do Wroo. : > A muzyka,szacun

Ooo no proszę :) Co prawda do samego Rawicza mam prawie 30 km, ale i tak nie spodziewałem się że ktoś zaraz będzie znał tu moje strony a Ty jeszcze z nich jesteś :P Za muzykę dzięki dzięki ,ale niektóre soundtracki są takie że nie mogę się oderwać ;)