Witam

Imię; Jakub
Wiek; Dzień w którym pisze tego posta oznajmiam że mam 19 lat i Wciąż do technikum chodzę

Muzyka;
Nie mam ulubionego gatunku muzyki, w sumie to nawet nie słucham oprócz tego ze czasem mi jakaś muzyczka grana na skrzypcach lub fortepianie wpadnie w ucho .

Manga, Anime, Novel lubię z gatunku fantasy/równoległe światy oczywiście nie wszystkie wpadną mi w gusta.

O forum dowiedziałem się z Google jak szukałem jakiejś strony by tłumaczem zostać .

Heeej,witamy na naszym forum! Skąd jesteś? Jakie jest Twoje ulubione anime? <3

No to siemanko siemanko :smiley: !
Miłego pobytu na forum!
Twoje hobby?

Myślę, że moim ulubionym anime jest One piece. A moim hobby? No więc lubie się zajmować ptakami mam cztery papugi i kanarka.

Witam serdecznie fana One Piece! :smiley: Jesteś na bieżąco z tą serią; czytasz mangę czy tylko oglądasz animca? + oczywiście miłego pobytu na forum życzę. :slight_smile:

Siemanko Jakubie :smiley: Witam serdecznie na forum! Jaki jesteś rocznik?

Jestem na bieżąco głownie czytam tylko mangę. Oglądać anime narazie przestałem gdzieś na fishman island arc.

Jestem z rocznika 96

A to tak samo jak ja, też 96 rocznik :smiley: Ale liceum i maturka za 1,5 miesiąca ponad ;_ ; Szkoda, że nie oglądasz anime, bo jest mega świetne no i zawsze fajnie widzieć jak sytuacje z mangi zostaną przedstawione w anime :stuck_out_tongue:

Witam Jam jest Nekrin de Nerkinius.
Lubisz Iron Mana?

Witam!
Coś mi tu śmierdzi! i to na pewno nie są moje pachy.
Też mam na imię Jakub w tym roku będę miał 19 lat i temat jest taki sam jak mój w przywitalni.
http://i1.memy.pl/obrazki/8e31898998_przypadeg.jpg
A tak to Witam na forum!

Spajder to co piszesz dziwnieeee brzmi XD

To jest mój internetowy brat bliźniak ( Potwierdzone info od Boga )

Ja jestem bogiem i potwierdzam to >B)

Drugi Spider? O niee xd

Nie to nie tak że 2 spider po prostu 3 TroLoL xD
btw. Witam xD
Lubisz masło?

O>O Ale się odpowiedzi nazbierało postaram się na nie odpowiedzieć jakoś.
[ol]
[li]Lubie Iron mana , Deadpoola też czasem czytam komiksy Marvell bo fajne są[/li][li]Widze że już do jakiejś grupy mnie zaliczono którą poznać dopiero muszę[/li]3.Cóż chyba Lubie no przecież smaruje kanapki masłem
[/ol]

10/10 za Marvell’a cuz Marvell > DC ;_;

No przecież każdy wie że Marvell lepszy jest niż DC. W DC lubię tylko Jokera.

Nie każdy to wie :smiley: Cieszę się, że ktoś w końcu mówi z sensem :smiley:

Czesc, :-)skoro lubisz ten typ anime, zapewne lubisz Steins;Gate, to wymiata. Jesli nie widziales, to musisz sie zabrac. Powinno Ci sie spodobac :stuck_out_tongue:

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2