Witam! ;)

Witam mam na imię Marcin, mam 22 lata. Po dwuletniej przerwie powróciłem do oglądania/czytania anime/mangi. Mieszkam od 5 lat w Canada, a dokładnie w prowincji Ontario, Toronto (Mississauga). Mam nadzieję, że odnajdę się między forumowiczami i będziemy razem miło spędzać czas.

Pozdrawiam!

#Edit
http://myanimelist.net/animelist/Seitaro?status=7 Dorzucam link do swojego MAL’a.

Hejcia :-D Mieszkasz nad jeziorem? Czy to moja geografia mnie zawodzi? XD
Co tam porabiasz w czasie wolnym? Grasz w coś? Albo rysujesz coś? XD

Praktycznie wszędzie jest woda, ale najbliżej mam do Ontario Lake (jakieś 6-7 min) autem :) Gram już kupe lat w World of Warcraft ale obecnie czekam na nowy dodatek Legion :) A co do rysowania to kiedyś rysowałem ale to jak jazda na rowerze :P Czas wolny spędzam ze znajomymi (kluby, narty (zimą) domówki, wypady nad wode (lato) i takie tam inne :) )

Hej. Witam Cię na forum :-) Czytasz jakieś książki? Jakie anime jest twoim ulubionym? Oglądasz jakieś seriale? Jaki jest twój ulubiony gatunek muzyczny?

Czytam książki (głownie kryminały), seriali też bardzo dużo oglądałem typu Prison Break, czy Daredevil i inne takie, jeżeli chcesz mogę Ci napisać na priv wszystko co oglądałem może znajdziesz coś dla siebie (tak samo z książkami) daj znać :) A co do anime ulubionego to nie mam pojęcia oglądałem już ich tyle w życiu że ciężko powiedzieć, ale chyba Code Geass i Clannad.

Witam Cię na naszym forum, baw się dobrze!
Dostajesz na wstępie neutralne 0 punktów, bo za Geassa masz +1, natomiast za Clannada -1. No i 139 bajek to mało, wciąż tyle przed Tobą.

No to mam do Ciebie pytanko: lubisz filmy? Jak tak, to jakie są Twoje ulubione?

Co sądzisz o poligamii?
potrafisz gotować?
czytałeś tg?

Siema, już się jakoś poznaliśmy no i baw się dobrze!

shiiiireee, baaaaggginsss

Cześć, witam Cię bardzo serdecznie na naszym forum Marcinie, mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze bawił i spędzisz z nami wiele miłych chwil na czacie :)

Ori, sjań ńdum Nekrin de Nekrinius!
Ari na?

A tak serio to, co tam?

Cześć i czołem ! :)
Lubisz gofry z syropem ryżowym ?

Witam serdecznie!

Skoro oglądasz Daredevila to co sądzisz o drugim sezonie? Ja jestem na 5 odcinku i postać Punishera naprawdę mnie kupiła, szczególnie po jego monologu w 4 odcinku.

Witaj, jakiej muzyki słuchasz? Czym się interesujesz?