Witam :)

Witam mam 27 lat anime lubię chyba od zawsze :) Mam bardzo stare konto na naraku no hana, ale tam forum jest już niemal wymarłe, a ja mam mało czasu na udzielanie się przez pracę i narzeczoną :P Zamierzam się udzielać w miarę możliwości, choć nie oglądam anime już tak często jak kiedyś.

Najbardziej lubię serie sportowe bo to moja druga pasja obok anime, czytania i koreańskiego kina :)

ps-Wyjątkowo mam dużo czasu bo mam zwolnienie lekarskie do końca tyg :)

Witam Cię serdecznie na naszym forum. Baw się tu dobrze.
Jak masz na imię? Masz może konto na MyAnimeList?

W imieniu administracji witam Cie na forum! Mam nadzieje że Ci się tu spodoba i zostaniesz na dłużej :D

Hej, miło Cie poznać. Mam nadzieje, że zagościsz na dużej.
Jak znajdziesz czas i chęci to wbijaj na czat, Peace!

My name is Zbyszek nice to meet you :P

Ooo, kolejny Zbyszek na forum.
Również zapraszam na czateł, tam się znacznie więcej dzieje i łatwiej się zintegrować.

Witaj, cieszę się, że przybył tu ktoś kto ma tyle lat co ja. Jak dobrze pójdzie, odbierzesz mi tytuł forumowego dziadka. Mam nadzieję, że będziesz bawił się tu dobrze i będziesz wracał do nas .

Dziadka ci nie odbiorę urodzony 13 grudnia nie przebijesz mnie :P

Happy nie jestem najstarszy :D

a z wyglądu to dostał bym może ze 21 lat maks hehe

Witam, jestem Aju i miło mi poznać! :)

Miłego pobytu na forum.

Lubisz muzykę klasyczną? Filmową?

Filmową lubię ,klasyczną raczej nie.

Hejka!
Masz Filmweb, Last.fm, TIDAL’a? :D Jaką pracą się trudzisz? :)
Zapraszamy na konfy! :D

Witaj na naszym forum. Te baby to jednak dużo czasu pochłaniają. Xd Jakiej muzyki słuchasz?

Jestem pewna że Ci się tu spodoba;)
Co wolisz, mangę czy anime?
Jakie książki czytasz?

Co do książek fantastyka i thrillery. Manga czy anime hmmm… obejrzałem mnóstwo anime , a mangi tyle nie czytałem.
Z anime jest różnie czasami jest gorsze bo w mandze nie ma tej cenzury. Nie mam odpowiedzi na to pytanie to zależy od serii.

Zara co do książek to możesz coś polecić napisałem w temacie o książkach :)

Hejo,
Jakie najbardziej lubisz naleśniki z dźemem, serem czy może nutellą? :D

Dżemor koniecznie truskawkowy i nutella :)

Witam serdecznie na forum!

Skoro interesujesz się sportowymi anime, to podejrzewam, że także samemu oglądasz/uprawiasz sport. Masz jakieś ulubione dyscypliny sportowe czy też preferencje w kontekście drużyn piłkarskich/koszykarskich?

Zostałam zlana a właściwie moje pytanie. XD Ej to nie było miłe.