Witam

Imię: Yuki
Lat: 20
Ulubione anime: Jest ich wiele, niektore z nich to: Code Geass, Noragami, Attack on Titan, Higurashi no Naku Koro ni.
Zainteresowania: Anime, Manga, Filmy, Rozne gry komputerowe i planszowe.
Coś o mnie: Jestem osoba niesmiala, mieszkam na wsi z okolic konina, chetnie poznam innych ludzi lubiacych anime i mange, chetnie z nimi wybiore sie na konwenty i inne tego typu spotkania.

Cześć, Yuki.
Chyba taki trochę z Ciebie kłamczuszek, bo raczej nie masz tak na imię. Ale to nieistotne, nikt tu nie zmusza do podawania swoich personaliów. ;)
Baw się dobrze na forum. Standardowo zapraszamy na czat, bo tam się dzieje najwięcej.

Siemano :D

Na jakim anime najbardziej się zawiodłeś? Wbijaj na czat ^^

Heloł jesteś chłopakiem czy dziewczyną? :P poza tym lubisz soundtracki z anime? No i jak inni zapraszam na czat nawet osoba nieśmiała się tam odnajdzie :D

Hm… Rzeczywiście Napisał/a to tak, że nie widać. Nie ma ani jednego czasownika po którym można sprawdzićby płeć… Dlaczego tak to zrobiłeś/aś? Jesteś agentem? Czego tu szukasz? Afera z uranem już dawno się skończyła, sio, sio.
Jak dużo czasu zamierzasz poświęcić na czat?
Jakie jest twoje pierwsze skojarzenie do słowa “Polimorficzny”?

Jak masz chęci na jakieś konwenty to Pyrkon 2017 jest nasz! :3
Miłego pobytu na forum i zapraszamy na czat :p

Hejka,
lubisz keczup? jeżeli jesz frytki to maczasz je w keczupie czy oblewasz je nim?
Jakie masz zdanie na temat legalizacji marihuany?
wpadaj na czat, Peace!

Siemnakooooo!
Witam cie serdecznie na forum, w naszej małej rodzince :p

Kilka pytań kontrolnych (jesli juz wyzej na cos odpowiedzialas, to sorki - pytania u mnie sa standardowe wstawiane metodą “kopiuj - wklej” tylko z lekkimi modyfikacjami)
Jak trafiles na animes.pl?
Widziales może serie “No game no Life?”, “Sword Art Online” oraz “Fairy Tail”?
Jesli tak, to co sadzisz o tych seriach?
Czytujesz moze mangi?
Masz jakies ulubione tytuły?
Ulubiony nightcore?
Kawa czy herbata i ile cukru?
Ulubiona pora roku?
Ulubiona potrawa?
I najwazniejsze pytanie!!
Umiesz narysować stożek?

Haha :)

Zapraszam Cię na czat <3 oraz mam nadzieje ze zostaniesz u nas dlugo…