Witam! ;)

Witam wszystkich!

Jako że jestem tu świeżo zarejestrowaną osobą, wypadałoby coś o sobie napisać ;) Na imię mam Bartek, lat skończonych 21. Więcej o mnie - mieszkam w Mławie, gdzie, niestety, bardzo ciężko spotkać kogoś z podobnymi zainteresowaniami (mam tu na myśli mangę&anime), a trzeba przyznać, że miło by było - ale cóż poradzić. Ową tematyką interesuję się od… właściwie to ciężko stwierdzić, jednakże, jak zapewne większość z was się domyśla, styczność z klasykami miałem x lat temu (podejrzewam, że teraz będzie jakieś 15 lat), wtedy nie wiedząc jeszcze, iż owe produkcje to anime (więcej - wtedy nie miałem pojęcia, że coś takiego istnieje, no bo w końcu było to niemal niemożliwe w tym wieku :D). Na forum trafiłem właściwie przypadkowo, wpisując jedynie “anime”. Dobrze wiedzieć, że istnieje forum poświęcone owej tematyce i w pełni, z tego co widzę, funkcjonuje, dlatego z wielką chęcią będę je odwiedzał ;)

My Anime List: http://myanimelist.net/profile/BxTamashi Zapraszam. :D

Miło mi was wszystkich poznać, jestem pewien, że się dogadamy ;)

Witamy, mam nadzieje że nie będziesz się nudził z nami ( wieczorami organizuje gry w monopoly, wpadnij jak masz ochotę :D ), jakie jest twoje ulubione anime ?

Pozdrawiam :>

Nudzić się na pewno tu nie będę, bez obaw :D Co do ulubionych pozycji, kolejność przypadkowa: “Baccano!”, “Durarara!!”, “Hai to Gensou no Grimgar”, “Steins;Gate”, “Akame ga Kill”, “Persona 4: The Animation” (tutaj również grałem w grę, która była świetna), wychodzące teraz “Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu” - naprawdę genialna seria. Jest jeszcze parę innych, które też bardzo lubię, jednak to są te, które mi jako pierwsze na myśl przyszły ;)

Również pozdrawiam :D

Siemano! Na pewno będziesz się tu świetnie bawił. Na jakim anime najbardziej się zawiodłeś? Wbijaj na czat ^^

Jeśli drugi sezon anime też się liczy, to na pewno będzie to “Darker than Black: Ryuusei no Gemini”. Dzięki, jak będę miał chwilę czasu, to się tam odezwę na pewno :D

Siemka! Witaj na forum :), ja również miałem problem z poznaniem osób mających taką zajawkę jak ja, na tym forum się udało. I Tobie tego życzę, jak i również miłej zabawy ^^

Dzięki ^^ No, przyznam, że to nie takie proste w mojej okolicy.

Wiesz, w mojej okolicy też był problem, ale poznałem osoby mieszkające wcale nie tak blisko ode mnie. Od czasu do czasu można jechać na spotkanie. Teraz to się w ogóle z mojej okolicy wyprowadziłem, ale to za pracą, gdyby była w mojej okolicy to bym został. W każdym razie, raz jeszcze, powodzenia.

Siemnakooooo!
Witam cie serdecznie na forum, w naszej małej rodzince :p

Kilka pytań kontrolnych (jesli juz wyzej na cos odpowiedzialas, to sorki - pytania u mnie sa standardowe wstawiane metodą “kopiuj - wklej” tylko z lekkimi modyfikacjami)
Jak trafiles na animes.pl?
Widziales może serie “No game no Life?”, “Sword Art Online” oraz “Fairy Tail”?
Jesli tak, to co sadzisz o tych seriach?
Czytujesz moze mangi?
Masz jakies ulubione tytuły?
Ulubiony nightcore?
Kawa czy herbata i ile cukru?
Ulubiona pora roku?
Ulubiona potrawa?
I najwazniejsze pytanie!!
Umiesz narysować stożek?

Haha :)

Zapraszam Cię na czat <3 oraz mam nadzieje ze zostaniesz u nas dlugo…