Witam : >

Cześć, na wstępie od razu wspomnę o tym że to mój pierwszy kontakt z forum o takiej tematyce gdyż wcześniej mnie jakoś nie ciągnęło. ale po czasie braku znalezienia ludzi o podobnych zainteresowaniach zawitałem tutaj, i przepraszam jeszcze się nie przedstawiłem. To tak…

Mam na Imię Kacper lat prawie 23 pochodzę z Częstochowy, głownie interesuje mnie anime w szczególności fantasy typu NGNL SAO TG itd sporo tego przez parę lat zjadłem gdzie zazwyczaj kończyło się to pożarciem sezonu albo i kilku w ciągu jednego dnia, ostatnio również przekonałem się do seriali i właśnie zacząłem a raczej już sporo przez noc zjadłem (półtora sezonu) Into The Badlands.
Jeśli chodzi o muzykę nie jestem ignorantem i słucham wszystkiego od popu przez rap rock metal po Kpop i reggae kończąc, chociaż głownie to zamyka się do Rock’a Rapu i kpop’u bądz po prostu azjatyckiej muzyki, z reszty takich ważniejszych zainteresowań to co, zostaje jeszcze parkour, capoeira, gry jakieś lole metiny margonemy i inne tibie tu też mam szerokie pole, wymieniłem w sumie mniejszość bo sporo by się tego jeszcze znalazło jak pisanie piosenek/wierszy :V ale kto by tyle czytał chociaż wątpię że ktoś tutaj dotarł ^ ^

Także pokrótce opisałem swoją osobę, miło mi dołączyć do tego grona o ile mnie przyjmiecie :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam LLENN

Witaj! :slight_smile:
Wbijaj na czat,udzielaj się na forum no i przede wszystkim BAW SIĘ TU DOBRZE!

Witamy i zapraszamy na czat.
Klika pytań dla nowego:
-czytasz książki?
-lubisz fantasy?
-twoje pierwsze anime

To tak żeby nie zajęło to kilku stronic krótko zwięźle i na temat.

Książki i owszem czytam ale nie mangi co może dziwić nie pasuje mi styl literacki po prostu za to anime każde oryginalny dubbing i oczywiście tylko napisy.
Fantasy ahh… Nie bez powodu zakochałem się w takich anime jak SOA 1 i 3 bo dwójka dla mnie byłą nie wypałem totalnym jak i pierwsze TG bo drugie też takie mech, czy wielu innych a tylko dobre wspominam gdyż jak coś mi nie siada odpadam po maksymalnie 3 odcinkach.
Pierwsze anime hmm… Jak mnie pamięć nie myli było to TG1 kiedyś miałem listę co w jakiej kolejności oglądałem ale przepadła razem z dyskiem twardym ale jestem niemal pewien że to było TG1 niestety nie mogę się pochwalić nie wiadomo jak ogromnym stażem, oczywiście oglądałem też Dragon balla wszystkie pokemony yu gi oh itp, ale nie zaliczam tego do anime.

Hejka!
Zwiedzaj to piękne forum i przede wszystkim wbijaj na czat :D Mam nadzieję, że szybko się tutaj odnajdziesz!
Dużo o sobie napisałeś, więc moje pytanie będzie brzmiało:
Czy masz jakieś ulubione tytuły filmów?