WoW Sunwell

Na grupce była rozmowa by pograć w jakąś grę mmo. Jako iż WoW jest niezaprzeczalnym królem mmo proponuje byśmy założili gildie na serwerze prywatnym jakim jest Sunwell. Działa na dodatku Wrath of the Lich King uważanym za najlepszy jaki powstał. Ktoś się zgłasza na rozgrywkę ?

Jestem za :) Właśnie kilka chwil temu sam chcialem tworzyć taki sam wątek :D

Osobiście na Sunwellu grałem dawno temu(około 2 lata) z kumplami i świetnie mi sie grało. Sam osobiście WoWa bardzo lubię.
Jestem ciekaw ile tam się pozmieniało…
No ale nie ważne, ja bardzo chętnie pogram oraz gdyby było dużo chętnych to także poadminować w Gildi bo jako tako WoWa ogarniam :)

Sam kiedyś grałem i wbiłem 60 potem mój kumpel przestał grać. Wczoraj sobie ściągnąłem i zdążyłem wbić 11 lvl warriorem orkiem.

Ja dawno temu grałem magiem i dobilem z tego co pamiętam do 49 lvla :D No mnie kilka godzin temu naszla ochota żeby jeszcze raz Sunwella pobrać ale tego jeszcze nei zrobiłem.

Oh god, ja ja dawno nie grałem w WoWa… Obecnie jako tako wpadam na ToD server, tez prywatny server i w sumie lepszy niz BugWell ale obecnie ten server własnie upada z powodu braku ludzi… 50 online srednia wiec… Co do bugwella, z tego co wiem to server jest całkiem dobry, bo ma duży online ludzi + obecnie z bugami jest lepiej niz kiedys. Ja raczej nie zamierzam wracac do WoWa bo prawie 7lat gram i juz jakoś nie chce mi sie.

Aoi Sunwella można nazwać cudem w porównaniu do innych serwerów prywatnych szczególnie tych z najnowszych dodatków na na Pandashanie większość dungeonów po prostu nie działa. Na Sunwellu działają chyba prawie wszystkie jak nie wszystkie.

Działają wszystkie i wprowadzają właśnie Cytadele czyli ostatni największy raid w WoLtku, nie wiem jak teraz ale kiedyś mieli 30%+ działający enconter w Cytadeli no i all działające Dungi, ogólnie polecam wam ten server,