Wszelkie problemy z czatem

Z telefonem jest tak samo. Już kilka razy mi się tak stało. Jak się kliknie na pasek czatu, to on się schowa, a jak klikniesz jeszcze raz, to znowu się pokaże.

Muszę ten przycisk jakoś uwidocznić. Po prawej stronie paska jest takie małe coś.

Tyle, że ja używam wciąż starej wersji forum na której nie ma tych przycisków XDD Więc nwm jak mi się chowają rzeczy…

Siema. bo ja nie mam czatu, dostałem warna? :v

Możliwe, że zwinąłeś sobie czat. Kliknij na prawo róg belki z napisem czat.

czat mi nie działa :p
czy to tylko u mnie?

U mnie działa Kiki , więc to chyba coś u Ciebie musi być przyczyną :P

odświerz stronę. crt+f5 lub crt+r

jak coś to nie działa dalej nawet jak odświeżę.
Nie mam nic zablokowanego na stronie, a wcześniej się włączało. Nic w ustawieniach nie grzebałem.

udało się już naprawić :)

U mnie nie działa od wczoraj :|
Próbowałem już wszystkiego: zmiana przeglądarki, czy IP nic nie daje ;/

Kiedy łączysz się z GSM-u swojego to działa? Bo rozumiem, że korzystasz z sąsiad-netu aktualnie. Może ta osoba, z którą się dzielisz ma coś na routerze. xD

No to ja mam specyficzny problem po aktualizacji czatu: nie mogę mieć go otwartego w dwóch kartach. Dlaczego? Ano dlatego, że jak tylko otworzę go w drugiej karcie, w pierwszej przestają mi się pojawiać jakiekolwiek wiadomości. Nie wiem, czy jestem jedyna.

W sumie to ja Mroczna też miałem ten problem kiedyś, dlatego ja w jednej karcie czateł zwykle mam otwarty.

Pole z czatem jest całe białe miałem już tak kiedyś ale reflesh zawsze pomagał teraz nie chcę się naprawić :v

Korzystam z chroma jakby co

Bana masz. Pozdrawiam .

Za co tym razem? pozdrawiam.

Masz zielony animes? Jak tak, to na tym mi się to często przydarzało. Jeśli masz zielony sprawdź na innych wersjach. Jak to nie to, zerknij, czy masz to samo na innych przeglądarkach.

Spróbuj wyczyścić dane przeglądania w ustawieniach albo przy pomocy programu typu CC cleaner Lax. Upewnij się też, że żaden z addonów nie przeszkadza Ci w połączeniu (tak może robić np disconnect jeśli przesadzisz w ust bezpieczeństwa)

Jak na razie nic nie pomaga wczoraj jedynie po jakimś trylionie refleshów udało mi się wejść na czat.Zauważyłem że nie mam wgle żadnej interakcji z czatem tak jakby się zawiesił czy coś

Przecież między innymi ja miałem z tym problem. Wina leży po stronie serwera. Rozmawialiśmy o tym Bytku, więc nw czemu dajesz takie rady. Anyway nic z tym nie zrobisz jako user. Chat po prostu co jakiś czas “banuje” dane adresy…