Wybor nowego telefonu

Hejka, posiadam aktualnie Huawei p30 pro i umowa mi się skończyła, i myślę nad wzięciem iPhone 13. Jakieś wady, zalety, ma sens w ogóle zmieniać p30 pro? Ew. Polećcie coś innego ciekawego, zależy mi bardzo mocno na

Aparacie i troszkę na baterii.

Główna wadą dla mnie to to że to iPhone ma od H zabespieczeń. I nic nie pokombinujesz z ustawieniami programisty i z aplikacjami. Chyba że nie zajmujesz się głębiej oprogramowaniem na telefonie to iPhone dobry aparat ma.

Szczerze to ogólnie odradzałbym iPhony bo mają tendencje do szybkiego psucia się. W końcu ich modus operandi polega na tym żebyś wymieniał starszego iphona na nowszego gdy tylko się pojawi na rynku więc nie ma potrzeby by były one trwałe.

Co do psucia się to raczej mit. Dużo trafia do “refabrykowania” to fakt ale z salonu dostajesz nowy. Oprogramowanie jest dość proste ale nie jest to dość zamknięte środowisko na swoją markę. Jak dla mnie Iphone jest spoko jak budujesz cały set. Apple watch, Mac i Iphone. Największą ich wadą jest chyba innowacyjność. Androidy tutaj mają przewagę (masz dużo funkcji, gdzie ciężko wszystkie poznać). Na Twoim miejscu kupił bym przez internet jakiegoś Iphone i potestował go 14 dni.

Zmieniłem p30 pro na ip13 pro. Przeszedłem z 256 na 128.
https://ispot.pl/iphone-13-pro-max-graphite

Zdecydowała cena bo jednak jest to najtańsza opcja tego modelu. Dzięki icloud jednak ta pojemność jest dla mnie zupełnie wystarczająca (mają oczywiście większe, ale ja tyle nie potrzebowałem). Polecam brać w autoryzowanych sklepach jak ispot z uwagi na lepsze respektowaanie gwarancji na telefon.
Jestem z tego wyboru zadowolony. . Jednak tamten już chwilkę na rynku bryluje. Jeżeli nie czujesz parcia to może warto zaczekać do premiery ip14? Premiera już niedługo, aczkolwiek tutaj musisz przygotować się rownież na znacznie wyższą cenę. Sam ogólnie jestem wielkim fanem telefonów z ios, niemniej nie kupuję flagowców z uwagi na to.