Wygłodniała, bo dawno nic nie oglądała i wybredna xD

Szukam czegoś skomplikowanego uczuciowo z niezbyt agresywną kreską i motywem super-mocy. Nie pogardzę jeśli to będzie dodatkowo ecchi :grin::heart_eyes:

Skomplikowane uczuciowo to moze średnio ale np Konosuba, 7 deadly sins czy toaru mojatsu no index do reszty by pasowały.

Ew. Najnowszy fate poruszał rozterki miłosne.
Nie moja kategoria wiec bardziej nie pomogę :confused:

Kazda pomoc sie przyda, wypadlam z obiegu 2 lata temu i nie ogarniam tego natloku anime, ktory powstal. Naprawde ciezko znalezc cos ambitniejszego… anime stalo sie zbyt popularne :expressionless: a jak jest popyt to robi sie smietnik :confounded:

Jak dużo ogladalas to tym bardziej nie mam więcej do polecenia. Rzadko jestem na bieżąco. Spróbuj wieczorem będzie więcej ludzi to może coś doradza : )

Pisałem jakiś tam post, ale ciężko było mi coś wymyślić, co by łączyło romans i super moce. Serdecznie polecam jednak Shuumatsu Nani Shitemasu ka? Isogashii desu ka? Sukutte Moratte Ii desu ka?, powinno się spodobać.

Samo skomplikowane uczuciowo to Kiznaiver, niestety nie ma super-mocy, ale jeden z odcinków był praktycznie przygniatający.

Trochę niezbyt piękny romans, ale jest ecchi, harem, super-moce (miecze, czary i inne takie), więc może podejść, choć ambitny nie jest Gakusen Toshi Asterisk

Podobne jak wyżej… Rakudai Kishi no Cavalry

Podobnie jak wyżej… Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai

Nie wiem czy się nadaje, jakieś tam uczucia są, ale to bardziej komediodramat z super-mocami. Charlotte

Charlotte juz ktos kiedys mi polecal wiec chyba sie za to zlapie, 2 propozycje juz na poerwszy oka pamietam ze ogladalam a reszte sobie sprawdze napewno ;)

Podbijam Kaze no Stigma, które ma jeden spory minus, nie ma zakończenia z powodu śmierci autora

No to zostalam zalana tytulami xD zanim ocenie czy cos mnie interesuje minie troche czasu, ale napewno dam wam znac czy cos ustrzelilam :sweat_smile::wink:

No nawet klasyka tu wpadla widze xD znt to jedno z najlepszych anime jakie ogladalam xD

Może Darker than Black: Kuro no Keiyakusha