Wyzwania urodzinowe od Lilki i Louise

Hej kochani,

W dniu dzisiejszym odebrałem od listonosza paczkę, którą jak się okazało nadała Lilka oraz Loise na moje urodzinki. W paczce znalazłem fajny kubeczek, breloczek, przypinkę i dużo słodyczy, jak i również piękne kartki urodzinowe i listami, w których znalazły się wyzwania o których realizację zostałem poproszony w nowo założonym wątku. No to jedziemy xD

WYZWANIA OD LILKI

1 Załóż w offtopie temat Wyzwania urodzinowe od Lilki V

2 Zrób zdjęcie jak pijesz kawę z kubka

3 Odgadnij w jakim języku są życzenia urodzinowe

http://www.image.windowsmania.pl/?dm=WYP3

I - Oczywiście język polski
II - Język angielski
III - Język Japoński
IV - Oczywiście język rosyjski <3
V - Język francuski
VI - Język islandzki (ku chwale Elmosia <3 )

4 Napisz swoje imię trzymając długopis lub ołówek w buzi, zrób zdjęcie

http://www.image.windowsmania.pl/?dm=5T3P

5 Napisz instrukcję “jak rozzłościć Kicię”

To chyba będzie najtrudniejsze ze wszystkich zadać, ale bawię się przy ich realizacji bardzo fajnie, zatem postaram się coś wymyślić zabawnego. Jak można rozzłościć Kicię. Myślę, że najłatwiej powiedzieć jej, że ją się kocha bardzo i rozkazać jej by kochała nas równie mocno. Można również napisać do niej list miłosny i wyznać swoje uczucia. Można notorycznie używać koloru różowego na forum i poinformować naszego kochanego Kiciusia, że to nasz kolorek ^^, ostatecznie, a ostrzegam, ze może to się skończyć dla was źle, możecie powiedzieć Kici, że nie jest oryginalna i niepowtarzalna. Chociaż ja wcale tak nie uważam. Kici nie da się nie lubić i nie znam drugiej takiej osoby. Jesteś super Kiciuś ^^.

6 W kreatywny sposób napisz liczbę 26

Niestety nie mam w domu kredek, zrobiłem w paincie ^^

http://www.image.windowsmania.pl/?dm=T14N

7 Wymyśl fajne porównanie, jak bardzo Jesteś stary

Jestem tak bardzo stary, że zapomniałem dzisiaj czy kończę 26 czy 27 lat xD

8 Spróbuj 3 różne smaki herbaty oceń je.

To zadanie zrealizuje w weekend. Wypiję 3 różne herbatki, a potem do tego tematu wrzucę informację o tym jakie wypiłem i umieszczę również moją skromną subiektywną recenzję tych herbatek ^^

9 Napisz, która dziewczyna na forum jest najfajniejsza i dlaczego jest to Lilka xD Zadanie nie było obowiązkowe, ale mimo wszystko, postanowiłem je wykonać ^^

Najfajniejsza jest Lilka, bo kiedy ją poznałem to gadaliśmy o grach komputerowych. To pierwsza dziewczyna, która mnie nie wyśmiała kiedy z zapałem opowiadałem o Falloucie, lubię ją za miłe rozmowy i smsy, jest miła i ładna ^^

WYZWANIA OD LUSI

1. Dopisz mnie do tematu Lilci ^^

Już to uczyniłem Lusiu xD

1. Narysuj mnie i Lilcie, możesz się wzorować na rysunku ode mnie

Dobrze, postaram się, ale ostrzegam, że skutki mogą być opłakane, ponieważ w ogóle nie umiem rysować xD Przepraszam za wykonanie, nawet nie wiecie jaką bekę miałem kiedy to rysowałem xDDD

http://www.image.windowsmania.pl/?dm=PIUC

1. Przyporządkuj postacie z anime wszystkim użytkownikom animes, których pamiętasz.

To będzie trudne, ponieważ nie widziałem bardzo wiele anime, ale postaram się coś z mojej listy wyciągnąć, wybaczcie jakbym kogoś zapomniał dodać z was xD oczywiście dam tylko tych, którzy mi się jakoś skojarzyli, na siłę nie będę wymyślał skojarzeń xD
Jedziemy !:
Lilka Rinko Yamato - Ore Monogatari
Lusia - kamigusa Misaki - Sakurasou no Pet na Kanojo
Mako - Minagi Toono - Air
Kicia - Yuri Nakamura - Angel Beats!
Elmoś - Nanba Hibito - Space Brothers
Domen - Aizen Sosuke - Bleach - bo to w końcu taki nasz mistrz ^^
Aoi - Ichiro Komaba - Gin no Saji - przepraszam Aoi xD
Egil - Egil - SAO
Okaś - L - Death Note - awatar i trochę twarz w sumie :D
Maru - Aoyama Nanami - Sakurasou no Pet na Kanojo
Niko - Kyou Fujibayashi - Clannad/Clannad After Story
Youhei - Nishijou Takumi - Chaos;Head

Przepraszam, ale w sumie tylko wy mi się jakoś kojarzycie z postaciami z anime, próbowałem innych dopasować, ale jakoś mi nie przychodziło do głowy nic sensownego, a nie lubię robić czegokolwiek na siłę ^^

1. Rozpoznaj smaki cukierków - na razie nie będę w stanie tego zrobić, bo za dużo dzisiaj zjadłem, ale wykonam te wyzwanie i postaram się zapisać w tym temacie te smaki cukierków, które uda mi się zapamiętać.

2. Dokończ zdanie (jak największą ilość razy)

Animes dobrze radziłby sobie jako niezależne państwo, ponieważ… Ponieważ Byters jako dyktator to byłaby dobra opcja
Animes dobrze radziłby sobie jako niezależne państwo, ponieważ… Ludzie tu mają coś w głowach i wiedzą jak bardzo niebezpieczną bakterią jest socjalizm.
Animes dobrze radziłby sobie jako niezależne państwo, ponieważ… Obywatele tego państwa to w większości jedna duża rodzinka ^^
Animes dobrze radziłby sobie jako niezależne państwo, ponieważ… Jest z nami Kiciuś nasz forumowy, który oczarowałby dyplomatów wszystkich innych państw co pomogłoby podpisywać korzystne dla nas umowy międzynarodowe.
Animes dobrze radziłby sobie jako niezależne państwo, ponieważ… W państwie tym politycy by nie kradli
Animes dobrze radziłby sobie jako niezależne państwo, ponieważ… Nie byłoby bezrobocia
Animes dobrze radziłby sobie jako niezależne państwo, ponieważ… W nasze granice imigranci nie mieliby prawa wstępu ^^

To już było ostatnie zadanie, wykonywałem te wyzwania rozmawiając z Lilką na Skype, bawiłem się przy tym doskonale :). Teraz, korzystając z okazji, wrzucę tu zdjęcie wszystkich prezentów, które otrzymałem od Lilki i Lusi w dniu dzisiejszym. Zrobiłem też Bandicamem filmik upamiętniający unboxing, który został wykonany na Skype na oczach Lilki. Zatem tu macie obiecane zdjęcie ^^ Przepraszam za jego jakość, ale niestety mam taki aparat jaki mam. Zapomniałem łyżeczki położyć koło kubeczka, bo jest taka fajna porcelanowa. W każdym razie teraz będę miał z czego pić swoją ukochaną kawę, a pociągając kolejne jej łyki będę myślał o naszych kochanych dziewczynach ^^

http://www.image.windowsmania.pl/?dm=Z6YV

Jeszcze raz bardzo dziękuję za niezwykle miłą i sympatyczną niespodziankę i bardzo miłe, budujące listy z życzeniami, czytałem je z bardzo szerokim uśmiechem :)

“Przepraszam, ale w sumie tylko wy mi się jakoś kojarzycie z postaciami z anime, próbowałem innych dopasować, ale jakoś mi nie przychodziło do głowy nic sensownego, a nie lubię robić czegokolwiek na siłę ^^”

Przynajmniej wiadomo że jestem oryginalny :p Nie da się mnie do postaci z anime przyrównać :p

A tak przy okazji wszystkiego najlepszego byt :p

Dziękuję ^^, naprawdę nie miałem pomysłu do jakiej postaci Cię porównać :)

“Język islandzki (ku chwale Elmosia <3 )” - Dzieki, tylko nw co znaczy ostatnie słow ^^
Btw fajny challenge ;d

Super inicjatywa, jestem jak najbardziej za ;D

+REP dla ciebie i dla Lilki i Louise jak coś tu napiszą.

Elmor, niestety wsparłam się na Google tłumaczu i poprosiłam, by Happy Birthday mi na islandzki przetłumaczył, jednak nie zawsze tłumaczy to dobrze. Mimo wszystko taki miał być sens tych słów ^^

Yolo, ja wam dam pisać jak mnie rozzłościć! xD CO TO MA BYĆ!
Chcę wiedzieć czemu akurat do tej postaci mnie dopasowałeś? :d

To taki żarcik Kiciuś :), ja tam Cię złościć nie będę, przecież wiesz, ja milutki człowiek ^^

A ta postać to tak trochę z wyglądu z czasów Twoich różowych włosków ^^, a ta Yuri z tego co pamiętam zawsze też miała wiele pozytywnej energii, którą potrafiła innym przekazać. Od razu mi się z nią skojarzyłaś Kiciuś ^^

Kyahahahhahahah~ :D <3
Twój rysunek jest cudowny~ :'D <3
Chyba nigdy nie zapomnę, jak pakowałyśmy to wszystko do środka~ XD

Lusiu, ja się nawet próbowałem starać przy tym rysunku tak jakoś ciągnąć kreski tak jak Ty to robiłaś na swoim rysunku, bo rysujesz naprawdę świetnie, ale strasznie to nie szło :), no ale przynajmniej dobrze się bawiłem i mamy się teraz z czego pośmiać :). Pudełeczko było naprawdę ładnie zapakowane, podobały też mi się ozdoby, które dokleiłaś do życzeń, jak zobaczyłem ten napis “uśmiechnij się Byters” to od razu się uśmiechnąłem :)

Ooooo, jestem oryginalny, to można do mnie porównywać a nie mnie do kogoś fuck yea!

A poza tym wow Byters ale fajny prezent urodzinowy dostałeś od Lili i Lusi, widać że cię lubia wtedy XD

A poza tym jak ci skłądałem życzenia co nie? Bo pamiętam jak mówiłem że masz urodziny ale nie pamiętam czy ci składałem życzenia T.T

Nie składałeś, ale spoko, przecież się nie obrażam xD No faktycznie jakoś nie wiedziałem jaką postać mógłbym dopasować do Ciebie i Eiu, ale jakoś nie potrafiłem nic sensownego wymyślić. Co Lilki i Lusi to też je lubię, naprawdę fajne dziewczyny, zrobiło się ciepło na serduchu jak listy czytałem z życzeniami, naprawdę przyjemnie :).

Oooo…sorkiii! Gadałem żę mam urodziny ale zapomniałem ci złożyć życzeń!
Wszystkie najlepszego i spełnienia marzeń!

A poza tym jakoś ze mną nigdy o falloucie nie gadałeś Byt XD

Do mnie i Yankisia dopasuj Misaki Ayuzawę i Usuia Takumiego z Kaichou wa maid sama! albo Krul Tepes i MIkaela Hykauya z Owari no seraph ^^
Btw ja Ci skłądałam życzenia na fb małe, mam nadzieję że się liczy XD

haha, dziękuję bardzo ^^, no ale z Lilką rozmawiałem, bo rozmawialiśmy o fajnych grach i ja Lilce o Falloucie opowiadałem, okazało się, że Lilka lubi gry więc sobie rozmawialiśmy czasem o nich. Ja co prawda nie jestem już takim zapalonym graczem, bardziej w kompach mnie interesują w sumie kwestie techniczne. Ale Lilka zna też dużo fajnych anime. A Lusia też jest fajną osobą, z którą rozmawiam od niedawna, ale zrobiła na mnie naprawdę dobre wrażenie :)

Eiu, no pewnie, że tak, przecież ja tego nie rozliczam, nie jestem nienormalny. Cieszę się, że tak miło spędziłem urodziny, bo zazwyczaj one były w sumie dla mnie dosyć przygnębiające, ale Lilka i Lusia sprawiły, że nie mógłbym być posępny :)

Rozumiem, że Yankesss ma być znowu blondynem… Dzięki Byters, że jestem, aż tak oryginalny. Gdybym nie nosił okularów to pewnie byś mnie z kimś skojarzył… Co do prezentu od Lilki i Louise to bardzo mile wyglądający, zwłaszcza po tych challenge’ach…

No te zadania dały mi wiele śmiechu, wykonywałem je będąc połączonym z Lilką :). Jeszcze mi zostały te, których nie wykonałem, muszę rozpoznać smaki cukierków i zrecenzować 3 herbatki ^^

Nie jestem blondynem i prosze mnie nie porównywać tylko do mnie porównywać XD

A czemu miałbyś być blondynem ^^ ?

Nie wiem, bo według Eiu niby mam blond włosy XD