X czy Y?

sprite & banana

paint czy gimp?

paint :D i gimp
Ciężko z tego wybrać bo oba używam. Jeden Do prostych rzeczy drugi do skomplikowanych.

Którego potwora wolał’a byś spotkać:

Obcego

CZY

Cthulhu
http://rs4.pbsrc.com/albums/y108/SunGod247/Cthulhu.png~c200

I uzasadnij swój wybór :D

No wiesz…czy Cthultu czy aliena z pancerną skóą którego zwykły kaliber nie przebije, kwasem zamiast krwią, ogromną inteligencją, możliwością się rozmnożenia i wymordowania całego świata w bardzo krótkim czasie a potem przylecenie predatorów…i wizji rozprucia klatki podczas narodzin ksenomorfa ze mnie…wiesz, bardzo dużo wiem o ksenosiach naszych i wole Cthlutu zdecydowanie…on przynajmniej da szybką śmierć bez stałego strachu i złudnej możliwości przetrwania ;w;

Starożytna Grecja czy Skandynawia za czasów Vikingów.

Jeśli chodzi o te potwory to cthulhu ta di wolniejszą i bardziej psychodeliczną śmierć niż ksenoform. Ksenoform jak będzie łaskaw od razu rozwali ci głowę. Cthulhu będzie cię dręczył w snach psychicznie, zmniejszał poczytalność i czerpał korzyści z twego cierpienia. :D
Czyli wolisz opętanie niż brutalne fizyczne rozerwanie na strzępy :P

Skandynawia :D wole mitologie vallahali która jest podobna do mitologii światowita.

Biegunka czy zatwardzenie? xD

No mówię…wolę Cthultu i bym wiedział że nadchodzi bo dręczenia w snach równa się koszmary…koszaru nigdy nie miałem ok kilkuuu lat bo jak mam koszmar od razu to się robi świadomy sen więc spadać z głowy. Więc mówię…wole Cthultu od aliena alieny złe i można tylko atomówką zaciumać ;_;

Brutalne rozerwanie…życzę powodzenia w opętaniu zawsze zresztą chciałem wiedzieć jak to jest.

Biegunka chyba.

X czy Y?

X plus jeszcze dwa razy X :)

Kebab czy BigMac

Kebab

Muzyka czy książki?

Książki

Gry czy filmy ?

Gry

Ubrania ciemne czy jasne?

Ciemne

Ja czy jaszczurka?

Jaszczurka :v

Oglądanie filmu w kinie czy w domu?

W domu zawsze mogę cofnąć jak mi ktoś przeszkodzi, czy zatrzymać gdy potrzeba taka :p

Dzień czy noc?

Noc, jestem sową :)

Basen czy siłownia ?

Basen :) wole pływać niż dźwigać ciężary bo robię to nacodzień w pracy :P

chipsy czy chrupki?

chrupki

Opcja 1 - Sciagnac koszulke i biegac po placu zabaw, krzyczac “Jestem Supermenem!”

Opcja 2 - Wejsc do domu swojego przyjaciela przez okno i sciagnac spodnie, mowiac “Za duzo tu nie widac.”

(MUSISZ wybrac ktoras z tych opcji)

Opcja 2. Myślę. że po moich popisach przyjaciel by się nie zdziwił :)

Biedronka czy Tesco ?

Tesco

Niebo czy Piekło?.

Piekło. Jeśli niebo to wersja przyjemności przedstawiana przez kk to mam to w d****

Manga czy anime ?

Anime :D i Manga

Ciężko stwierdzić… to tak jak by wybierać między czekoladą, a czekoladą no nie da rady :/

Słoń czy Nosorożec?

Nosorożec bo ma fajny róg XD

Rysowanie czy malowanie?