Yakusoku no Neverland

Yakusoku no Neverland https://animes.pl/uploads/default/optimized/2X/6/6a863f85ec1a3ff5602f465dba09763f617b158a_2_1024x576.jpeg
ocena 0.0 0

“Yakusoku no Neverland” to historia osieroconych dzieci z Domu Grace Field, które żyją jak jedna wielka rodzina pod opieką swojej “Mamy”, Isabelli. Ich beztroskie dni są pełne gier i swobody, pod warunkiem że nie oddalają się za daleko od sierocińca. Co kilka miesięcy jedno z dzieci jest adoptowane i rozpoczyna nowe życie w nowym domu. Jednak troje najstarszych rodzeństwa zaczyna podejrzewać, że coś nie jest w porządku Na ich drodze staje ujawnienie okrutnej prawdy o losie dzieci z Grace Field oraz złośliwej natury ich ukochanej Mamy.

TPN
The Promised Neverland
YakuNeba
Yakuneba
Обещанная страна грёз
ארץ לעולם לא המובטחת
نيفرلاند الموعودة
พันธสัญญาเนเวอร์แลนด์
約定的夢幻島
約束のネバーランド
约定的梦幻岛
약속의 네버랜드
약속의 네버랜드

Typ: TV

Sezon: Zima 2019

Kategorie: akcja, alternatywny świat, bohater o silnym charakterze, bohaterka o silnym charakterze, dark fantasy, demony, dramat, dystopia, dystopijne, dziecięcy bohaterowie, fantasy, geniusz, kosmiczny horror, na podstawie mangi, niepokój, obsada zespołowa, odnaleziona rodzina, osiągnięcie pełnoletności, protagonistka, przygoda

Aktualnie jest 9 odcinków, jeżeli ktoś ogląda to niech podzieli się opinią. Osobiście anime podoba mi się i czekam na kolejne odcinki z niecierpliwością.

1 polubienie

Na początku podeszłam do tego anime sceptycznie. Po pierwszym odcinku fabuła wydała mi się oklepana no i ta dziewczynka co wygląda jak chłopczyk ale cos mnie tchneło żeby oglądać dalej (moze znudzenie) i nie żałuję. Akcja mocno się rozwinęła, postacie nabrały charakteru i z każdym odcinkiem chcę więcej! A zaraz kończy sie sezon. ?

No ja nie wytrzymałem i sięgnąłem po mangę, nadrobiłem chyba w dwa dni czytając po kilka godzin. Skończą sezon akurat w mega momencie, ale mam nadzieję, że nie porzucą tego i będą kolejne sezony, bo niektóre sceny naprawdę mega zrobili, OST też jest niezły, a do tego opening cudo.

Wczoraj zaczęłam oglądać i jestem pozytywnie zaskoczona. Anime trzyma w napięciu, kreska niczego sobie. Zapowiada się świetna pozycja. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.