Yakusoku no Neverland


#1


MyAnimeList-Yakusoku no Neverland
Sezon: Zima 2019
Data premiery: 11 styczeń 2019
Gatunki: Horror, mystery, thriller, shounen
Studio: CloverWorks
Opis: Trójka bohaterów: Emma, Norman, Ray, żyją spokojnie w sierocińcu odizolowanym od reszty świata wraz ze swoimi ‘braćmi’ i ‘siostrami’. Wraz z osiągnięciem 12 roku życia, dzieciaki zostają przydzieleni do nowych rodzin gdzie mają spędzić resztę swojego życia. Jedyną zasadą sierocińca jest zakaz zbliżania się do bramy sierocińca oddzielających świat bohaterów od zewnętrznego. Pewnego dnia dwójka bohaterów łamie ten zakaz i odkrywają prawdę o sierocińcu i o dzieciach które kończą 12 lat.

Aktualnie jest 9 odcinków, jeżeli ktoś ogląda to niech podzieli się opinią. Osobiście anime podoba mi się i czekam na kolejne odcinki z niecierpliwością.


#2

Na początku podeszłam do tego anime sceptycznie. Po pierwszym odcinku fabuła wydała mi się oklepana no i ta dziewczynka co wygląda jak chłopczyk ale cos mnie tchneło żeby oglądać dalej (moze znudzenie) i nie żałuję. Akcja mocno się rozwinęła, postacie nabrały charakteru i z każdym odcinkiem chcę więcej! A zaraz kończy sie sezon. :sob:


#3

No ja nie wytrzymałem i sięgnąłem po mangę, nadrobiłem chyba w dwa dni czytając po kilka godzin. Skończą sezon akurat w mega momencie, ale mam nadzieję, że nie porzucą tego i będą kolejne sezony, bo niektóre sceny naprawdę mega zrobili, OST też jest niezły, a do tego opening cudo.