Yo.

Imię: Johny
Lat: 18
Ulubione anime: Death Note, SAO, Highschool DXD, Kuroko no Basuke, No Game No Life, Beelzebub, Shingeki no Kyjogin, Working! i jeszcze trochę =)

Ulubiony gatunek muzyczny: Rock, Metal, Blues, a poza tym jeszcze Pop, Jazz, Country, Poezja śpiewana i Reggae.

Zainteresowania: Anime, Literatura (nie tylko =) ) fantasy, Historia (najchętniej starożytna, ew. średniowiecze + wczesna nowożytność), filmy Disneya =) i Gry RPG.

Skąd dowiedziałem się o forum: od Kurokokoro.
Arigato gozaimas! [dobrzewiem]

Yo!
Kolejna osoba wielbiąca DxD :D

Witamy na Forum :)

Oppaio gozaimas! =D

Siemanko Johny! Witam Cię na naszym super forum :D Jesteś koleżką Kuro z reala? Czego słuchasz z metalu? Mam nadzieję, że będziesz się dobrze z nami bawił :)

Hai! =) Chociażby Metallica, jako jeden z bardziej oczywistych przykładów =)
I ja również mam taką nadzieję =)

Cześć Johny miło poznać a takie jeszcze pytanko jakie gry RPG lubisz Diablo, KH, LOL, WOW czy jeszcze inne ? :D

De facto League of Legends jest MOBA, ale też gram =) a z reszty multi gram przeważnie w strzelanki. A Erpegi albo coś typu Skyrim, albo papierowe?wymyślane =)

Witam serdecznie. Za beelzebub, Deah Note i gry rpg KUREWNE propsy. Ogladales Steins Gate ? Co myslisz o DB Z ?

Nie oglądałem, a DB trochę liznąłem, ale nie na tyle, żeby się móc dogłębnie na ten temat wypowiedzieć. Ale DB definitywnie jest dobry =)

Polecam zaglebic sie dokladnie w obydwa tytuly

Dzięki za radę, przy większej ilości wolnego czasu zapewne skorzystam =)

Ależ witam bardzo serdecznie. Przyjaciel Kurokokoro jest także i moim przyjacielem.
Pytanko. Kojarzysz uniwersum Shin Megami Tensei?

Ależ dziękuję uprzejmie :)
SMT kojarzę, obiło mi się o uszy, jednak nie zagłębiałem się i jakoś nie byłem tym jak dotąd zainteresowany.

Siemka Johny :P
Widzę że wreszcie się przedstawiłeś, zapomniłeś o Onizuce w ulubionych :D
Podaj może ulubione postacie jakieś ;)

Co racja to racja Kuro :)
Oprócz Onizuki dorzuciłbym jeszcze Btooom!, Mirai Nikki i Shaman Kinga :)
A co do postaci… Ze względu na styl bycia i nieugiętość w dążeniu do celu :D przoduje u mnie Hyoudou Issei :), a także Rias Gremory, a dalej Kirito i Yuno, tak sądzę :)

Cześć Johny, co prawda sam jestem tu nie dłużej niż ty, ale również witam :)

Uczysz się w LO? 95/96 rocznik?

Co myślisz o SAO II?

Witam =)
Rocznik 95, po maturze aktualnie. O SAO II, bądź też GGO jak na razie nie mam zdania, zamierzam sobie wyrobić dopiero po obejrzeniu =)

Heeej!~
HighSchool DxD? :D
To dobrze trafiłam, właśnie szykuję ciekawego arta z postaciami z tej serii ^^

Również jestem JUŻ po maturze (technikum) :3

Witam =)