Yo !!! ;-)

Imię: Ania
Ulubione anime: Bleach, Sword Art Online, Rurouni Kenshin OVA, Blue Lagoon, Fairy Tail, Elfen Lied!
Zainteresowania: anime/light novels/książki/koreańskie dramy/bollywood/zwierzęta
Skąd dowiedziałam się o forum: fanpage na Facebook’u

Yo All !!!

Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się zalogować na jakimkolwiek forum dotyczącym anime/mang/Japonii i… stwierdziłam, że może to już jednak czas, więc… Oto jestem! :P Mam nadzieję, że w miarę mozliwości czasowych miło razem spędzimy czas i popeplamy o tym co w trawie piszczy!
Pytajcie o co chcecie, o ile chcecie oczywiście. Postaram się o wnikliwe odpowiedzi ;)

Witaj na forum! Zapraszam oczywiście także na czat :D

Ohh lubisz Black Lagoon, też to uwielbiam <3
Czytałaś nowelkę SAO?

Cześć, myślę że miło spędzimy czas.

Siemka! :) Po jakie gatunki książek najchętniej sięgasz? Masz może ulubionych autorów?
Miłego pobytu na forum życzę! ^^

Domen, z przykrością stwierdzam, że jeszcze nie… Aż wstyd, ale co zrobić. Po angielsku mi się nie chciało… Może teraz z racji wydania kolejnego, drugiego już tomu SAO po polsku się skuszę, muszę polecieć do empiku - tylko szczerze wątpie, że dorwę jeszcze pierwszy tom :P Wish me luck!!!

Na czacie mnie zjecie, nie ide <ucieka gdzie pieprz rośnie!>

Alison, dużo dużo dużo czytam! Jestem molem książkowym, więc sięgam no po… wszystko wręcz! Jak mi coś w trakcie nie odpowiada to po prostu porzucam… Zaczęłam czytać przez fantastykę - także tak, to chyba mój ulubiony gatunek ;)
Wielbię Wiedźmina Sapka i Sagę “Miecz Prawdy” Terrego Goodkinda!
Aktualnie czytam Grę o Tron.

Też najbardziej wielbię powieści fantasy, piąteczka! Jeśli chodzi o Wiedźmina to muszę przyznać, że o wiele bardziej spodobał mi się zbiór opowiadań, nie umniejszając oczywiście sadze. A jeżeli jeszcze nie miałaś okazji poznać to polecam serię Świat Dysku autorstwa Terry’ego Pratchetta. :)

Bardzo dobry wybór, ja już jestem po lekturze dotychczasowych książek z serii i czekam na “Wichry Zimy”. ^^

Wiedźmin w całości to jest jakiś majstersztyk! Chociaż muszę przzynać, że jeszcze nie wzięłam się za ‘Sezon Burz’ bo jest tyle różnych, sprzecznych opinii, że trochę się boję… zawieźć… ;(
Do “Świata Dysku” jeszcze nie uderzałam, ale mam na swojej ogromniastej liście. Nie mam pojęcia kiedy w końcu to wszystko przeczytam, chyba po śmierci!
‘Grę o Tron’ miałam przeczytać już dawno, ale z racji, że w tamtych czasach gówniarz byłam to dostałam zakaz dotykania tej książki. Teraz z racji zbliżającego się, któregoś już tam sezonu serialu GoT’a i brzęczenia nad uchem znajomych przystąpiłam do pochłaniania ;)

Witaj Aniu na naszym super forum, które jest tak samo jak dla ciebie moim pierwszym o tematyce M&A :D Skąd jesteś? Od zawsze jesteś molem książkowym, czy może był etap, że nic nie czytałaś ale nastąpił przełom? Mam nadzieję, że zostaniesz u nas na dłużej i miło spędzisz tutaj czas :)

Golter, czytam tak już na poważnie od podstawówki. Wiadomo z wiekiem przyszła szybkość czytania, wcześniej nie byłam takim pochłaniaczem bo jak szybko moze czytać dziecko? Teraz to już jestem pro! Nie chwaląc się! <ahhhh ta moja skromność> ^^
Staram się czytać codziennie, nawet jeśli zbytnio nie mam czasu. Czasem mogę sobie pozwolić na kilka godzin czytania a czasem na kilkanaście minut. Różnie to bywa. Jak już pisałam staram się czytać codziennie bo inaczej jestem jakaś taka… kołowata
Bym zapomniała: Zielona Góra się melduje.

Hejka, Levi wita z tej strony :3

Pharios wita i zsyła błogosławieństwa wraz z pozdrowieniami. Czy uczęszczasz moja droga na konwenty?

hejka Levi$, hejka Pharios (o kurczę, trudno mi będzie zapamiętać Twoj nick :P)!

Moja noga jeszcze nigdy, przenigdy nie postanęła na ŻADNYM konwencie. Poważnie. Wiem, zuo. Może kiedyś to naprawię… ^^

Zapamiętać będzie łatwo :D
O co by tu… O wiem. Uczucia. Jakiegoś chłopa masz? (paru desperatów się znajdzie :D )

Cześć ^^ Oby Ci się dobrze żyło tutaj z nami xD

A nie powiem! Będę tajemnicza! ^^ :P

Kahl. My już ciapkę poeozmawiali ^^ ale warto bym i ja cb przywitał ^^
A więc Witam ^^
Standardowo zadam pare pytań:

1. Jak stoisz z muzyką? Szczególnie mnie interesuje muzyka relaksacyjna ^^ znasz coś może?
  2. Jakieś sporty uprawiasz?
  3. Skąd jesteś?
  4. Które opowiadanie z serii nowelek o wiedźminie najbardziej lubisz? Tak sie składa, że dwa razy wszystko przeczytalem i zakochałem sie w legendziw Okruchu lodu <3

To tyle ^^ jak co to zawsze służe pomocą ^^

Trochę spóźnienie ponieważ mieliśmy już okazję porozmawiać na czacie ale bardzo serdecznie witam na forum!

Hejka Mangofan, Hejka Lukos ;)

1. Muzyki to ja różnej, przeróżnej słucham, a raczej skrajnej… Bo od gothic/symfo metalu poprzez rock, poppunk aż do muzyki kpop i bollywood: czyli Korea i Indie :D Jak mi czapka stanie, jak mam dzień. Natomiast o niczym relaksacyjnym nie wiem… no chyba, że puścisz sobie jakies trąby buddyjskie z YT :P ^^
  2. Aktualnie to moje sporty wyglądają tak: biegam i ćwiczę w domu jak mi się zachce. Czyli niecodziennie :P Jak byłam młodsza to grałam w szkole w jakieś piłki ręczne, ale teraz… pffiii… za niska jestem na cokolwiek :P Ale… w zimie jak pojadę w góry jeżdze na snowboardzie. Jak wyleją lód to na łyżwach a jak kort pusty to gram w tenisa… penisa? :D Oooops… Cenzura!
  3. Skąd jestem? A to dobre pytanie! Ogólnie rzecz biorąc to pochodzę z Warmii, ale… na rzecz edukacji przeprowadziłam się do Gdańska i tam też żyłam sobie kilka lat a teraz… teraz to ja mieszkam w Zielonej Górze i tak już zostanie ;) Także… Zielona Góra się melduje!
  4. Wiedźmin… to tak jakby mnie zapytać, który palec u ręki lubię najbardziej albo, którego było by mi brak! Nie potrafię Ci powiedzieć, wielbię je wszystkie tak samo jak i jedno konkretne ;)

Ja również służę pomocą! ;)

Hej Aniu! :)
Widzę że nie jestem jedyną fanką Wiedźmina tutaj. A grałaś kiedyś w Wieśka? ^^
Widzę uciekłaś z Gdańska ;c jak Ci się tutaj żyło? :)
A tak z ciekawości: lubisz/umiesz gotować?? XD
Ściski i buźki :)

Hejka!
Właśnie kurczę nigdy mi się nie zdarzyło grać w Wiedźmaka jako, że już od kilku lat zamiast kupić sobie porządnego PCta co by to wszystko udźwignął to ja laptop taki a taki :D No już tak jakoś mam… nie wiem czemu.
W Gdańsku mi się żyło przeeeeesuper! Moje ukochane miasto, chyba zawsze już tak zostanie. Wielki sentyment będę miała. Coś pięknego!
Lubię gotować, oj lubię. Gotowanie obiadu u mnie to podstawa, zawszeeee… Nawet jak nie mam czasu to zrobię tak żeby było. Kocham gotować! A czy umiem… no nikt się jeszcze nie skarżył na moje kulinarne podboje. A co gotuje? Od normalnych polskich pierogów i wszelkiego rodzaju klusek i kotletów, przez niezliczone ilości makaronów włoski po moje ukochane kuchnie indyjską, koreańską i japońską ;) Zdecydowanie coś co mogłabym jeść tonami! Właśnie się zastanawiam co by tu dzisiaj upichcić ^^
Buź buź . ^^