Yoru no Kuni

Yoru no Kuni

“Yoru no Kuni” to trzy różne historie, które łączy jeden wyjątkowy świat - świat nocy. W pierwszej z odsłon poznajemy Chiyo, małą dziewczynkę, która próbuje poradzić sobie ze śmiercią swojego ukochanego psa, Choco. Przewodnikiem Chiyo po krainie nocy jest Yoru - tajemnicza istota, która pomaga jej zrozumieć i zaakceptować stratę.

Druga historia opowiada o Hina i Tsumugi, które od dzieciństwa prowadziły wspólny pamiętnik. Gdy Hina chce podzielić się nim z nową przyjaciółką, zazdrosna Tsumugi wyrzuca pamiętnik. Budzi się wtedy w labiryncie świata nocy, gdzie musi zmierzyć się ze swoją samotnością.

Ostatnia historia to opowieść o Akatsuki, która ma trudności z budową kariery i identyfikacją swojej pasji do malarstwa. Odkrywa starą szkicownicę z listem od dawno nie widzianego przyjaciela, co staje się dla niej inspiracją i nadzieją na odzyskanie blaknącej pasji. Czy zdoła odnaleźć swoje miejsce w świecie sztuki?

brak trailera

Night Country
Night World
night world
夜の国
夜之國

Typ: ONA

Sezon: Wiosna 2021

Kategorie: bajka, dramat, epizodyczne, fantasy, głównie żeńska obsada, iyashikei, krótkie odcinki, magia, oryginalne, osiągnięcie pełnoletności, tragedia, współczesne fantasy