Yoru no Yatterman

Yoru no Yatterman

“Yoru no Yatterman” to historia kilku pokoleń po oryginalnej serii “Yatterman”. Leopard mieszka ze swoją matką i opiekunami - Dorothy, Voltkatze i Elephantus - tuż za granicami kwitnącego Królestwa Yatter. Prowadzi szczęśliwe, choć ubogie życie, nieświadoma swojego pokrewieństwa ze znaną gangsterską grupą Doronbow Gang, dopóki nie odkrywa muralu Doronjo, Boyacky i Tonzura w zamkniętej części swojego domu. Okazuje się, że Dorothy, Voltkatze i Elephantus są potomkami tych złoczyńców, dlatego nie mogą wejść do królestwa bohaterskiego Yattermana.

Na początku, Leopard przysięga, że nigdy nie podejmie zbrodniczych działań na wzór swoich przodków. Jednak nowe okoliczności mogą zmusić ją do złamania słowa i przyjęcia tożsamości przestępcy w poszukiwaniu prawdziwej sprawiedliwości.

Time Bokan Series 9
Time Bokan: Yoru no Yatterman
Yattaman Night
Yatterman Night
よるのやったーまん
夜ノヤッターマン
夜之小双侠

Typ: TV

Sezon: Zima 2015

Kategorie: akcja, cudzoziemcy, dramat, dystopia, dystopijne, ecchi, komedia, komedia slapstikowa, nowy, postapokaliptyczne, protagonistka, przestrzeń kosmiczna, przygoda, roboty, sci-fi, science fiction, shounen, uciekinier, zgniły świat