Youhei robi zdjęcia!

Hmm. Lubie robic zdjecia, choc czesto tego nie robie. Staram sie by byly ladne, choc nie zawsze to wychodzi… A co fotografuje? A to co akurat mi sie zechce w danej chwili… najczesciej jak cos mi sie po prostu spodoba.

Na razie tyle… oczywiscie bedzie wiecej ;)

Z tego ostatniego była by fajna tapeta jakby ławki nie było XD

Mi najbardziej podoba się ta z kotkiem xD

Dobra… macie jeszcze troche:

Pięknie tam u ciebie i jednorożce bez rogów :(

Interesująca miejscówka :D

Najlepsze jest to, że ja ten motorek zabawkowy pomyliłem z prawdziwym i dopiero Youhei mnie uświadomił. :D Patrząc na te zdjęcia aż się chce nad jeziorko jechać, wskoczyć do wody i pływać ^^

Jedna rada, skaluj zdjęcia jak wrzucasz na forum. :P

Hmm… czyli maja byc mniejsze, rozumiem xD

Dzieki za mile komentarze.

Zarąbiste jeziorka tam masz, a u mnie tylko zapaskudzony strumyk. Najbliższe jezioro niestety zniszczyli podludzie wrzucając śmieci.

Hmm… no to jeszcze cos dla naszego kochanego Mistrza! xD

Linie obronne z czasów wojny z ZSRR :D

Fajna sprawa. U mnie też jest pełno bunkrów, ale po niemcach :p

Szału nie robi xD

Wiem, wiem xD

Sorki ze post pod postem, ale pod moim ostatnim postem nie pojawil sie zaden komentarz…

Tak czy inaczej… macie jeszcze pare moich zdjec ktore mialem uszykowane.

A na koniec…

.

.

.

UWAGA MOTYL!!!

XD

Buahahaha… macie, bojcie sie motyla… to za kare za niekomentowanie :P (jaki ja wredny)

Piękny motyl :)

Ogólnie fajne zdjęcia, ale dam Ci parę rad XD

1. pogoda - ważna jest pora o jakiej robisz zdjęcia XD widzę, że łąpiesz chwile ale warto czasem wstać bardzo wcześnie i zrobić zdjęcie, gdy ledwo świta czy też o zmierzchu :-) warto też świadomie ustawiać się w stosunku do słońca - pod światło czasem wychodzi genialnie, czasem fajnie mając je z boku…
  2. perspektywa - spróbuj je robić na leżąco, stojąc na jakiejś wysokości, świadomie ustawiając się bliżej jednego obiektu; polecam też zapoznać się ze złotym podziałęm a później, gdy nabierzesz wprawu świadomie gi ignorować tworząc włąsne reguły :-P
  3. ulepszanie - jest od groma programów, które można wykorzystać do polepszenia swojego zdjęcia; wyostrzanie, zmniejszanie lub zwiększanie nasycenia barw czy nawet obracanie o jakiś kąt; mi osobiście wystarcza zazwyczaj gimp XD

A tak wgle to masz wielki + za jakąś tam wrażliwość okazaną przy robieniu fotek :-)

Dzieki za ciekawe rady, moze uda mi sie je kiedys zastosowac, choc kiedy… nie mam pojecia.

A zeby ten post bez zdjecia nie zostal…

Bardzo prosze :)

spróbuj zrobić zdjęcia jakichś eksplozji XD