Yu☆Gi☆Oh! Duel Monsters

Yu☆Gi☆Oh! Duel Monsters

“Yu☆Gi☆Oh! Duel Monsters” to historia Yuugiego Mutou, samotnego licealisty z wielką pasją do gier. Jego życie zmienia się, gdy znajduje dawną egipską relikwię znaną jako “Millenium Puzzle”, która ma spełnić każde życzenie osoby, która ją złoży. Po latach starań, Yuugi rozwiązuje łamigłówkę, co prowadzi do niespodziewanego spełnienia jego marzenia o przyjaciołach.

Równocześnie na scenie gier pojawia się “Duel Monsters”, w której gracze, zwani duelistami, walczą za pomocą “potworów”, używając magicznych i pułapkowych kart, by pokrzyżować plany przeciwników. Yuugi szybko zdobywa umiejętności i cieszy się spokojnym życiem ze swoimi nowymi przyjaciółmi.

Jednak spokój Yuugiego nie trwa długo. Wkrótce zostaje wciągnięty w nowy świat pełen niebezpiecznych bitew. Po pokonaniu egocentrycznego miliardera i niepokonanego duelisty, Seto Kaiba, za pomocą swojego “innego ja” - ducha bezimiennego faraona ukrytego w łamigłówce, staje się niesformalnie najlepszym graczem, znanym jako “Król Gier”. Ale nowy tytuł przynosi skomplikowane wyzwania, a Yuugi musi wykorzystać całą swoją inteligencję i siłę woli, aby chronić to, co dla niego najcenniejsze.

brak trailera

!יוגי-הו
König der Spiele
YGO
Yu-Gi-Oh
Yu-Gi-Oh !
Yu-Gi-Oh ! À toi de jouer !
Yu-Gi-Oh!
Yu-Gi-Oh! Duel Monsters
Yu-Gi-Oh!: Duel Monsters
Yu-Gi-Oh: Duel Monsters
YuGiOh
Yugi-Oh
Yugi-Oh
Yugioh
Yugioh: Duel Monsters
Yuu Gi Ou!
Yuu Gi Ou: Duel Monsters
Yū Gi Ō: Duel Monsters
yugioh
yugiou
Ю-ГИ-О!

Typ: TV

Sezon: Wiosna 2000

Kategorie: akcja, alternatywny prezent, Azja, bitwa karciana, bitwy karciane, dzielenie się ciałem, fantasy, ganbatte, gra, gra na śmierć i życie, gry - gry karciane, gry o wysokie stawki, Gry umysłowe i hazard, komedia, na podstawie mangi, przygoda, smoki, świat fantasy, tożsamości dysocjacyjne, ziemia