Z Bogiem.

Cześć i czołem, trafiłem tu dzięki koledze, który powiedział mi, że ktoś tu zamierza gwałcić anime tworząc wątpliwej jakości napisy.
Tak przy okazji może znajdę jakąś miłość? :P
Tak jak już wiecie, jestem Cryla, zamieszkuje miasto drewnianych cerkwi na wschodzie kraju. Lat 19, niekarany.

Mieszkaniec miasta rosyjskiego pałacu wita mieszkańca miasta drewnianych cerkwi ;)

Danke.

Ja vol, Naturlich

Kolejny dziwoląg. Witaj.

Hallo deutsche sprechen Person :D
zapraszam na naszego tsa

Oj tam tu pełno dziwaków Ninjo np: ty XD
Witaj nowy przybyszu zapraszamy na chat forum ;)

[quote=“Cryla, post:1, topic:2805”]
Cześć i czołem, trafiłem tu dzięki koledze, który powiedział mi, że ktoś tu zamierza gwałcić anime tworząc wątpliwej jakości napisy.[/quote]

Ciekawe kto to mógł być.

Siemcia Cryla! Skąd dokładnie jesteś?

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/1609878_630401893697709_117050675_n.jpg?oh=7a187b09c1bcc9adb71d93a7efcfc37e&oe=54890A67&gda=1421387822_d00179a89cb5d76ecdfcfad2888ecf38

O proszę ^ ^ To ja jestem z województwa obok, Warmińsko- Mazurskiego, a dokładniej z Węgorzewa :P

Ostatnio byli u nas na ultrze nasi kibice od was - z Ełku.

To może zostań w swoich drewnianych cerkwiach? Przyszedłeś tu i pierwsze co robisz to wyskakujesz z pyskiem.

Ja kulturalnie wyrażam swą opinię na tematy poruszane na tym forum.

Kulturalne wyrażanie swojej opinii?
Ty chyba sobie żartujesz? Wbijasz na forum, witasz się i pierwsze co robisz to krytykujesz całą grupę i piszesz o tym jaki doświadczony i wspaniały jesteś. Zamiast dawać rady innym popracuj trochę nad sobą bo wbijanie do grona osób które się znają, zadzieranie nosa, pisanie o tym jaka jest beznadziejna praca której poświęcili czas, a jak ty to wspaniale robisz nie ma nic wspólnego z kulturalnym wyrażaniem swojej opinii.

Dobrze, że chociaż się najpierw przywitałeś (…)

Witaj na forum!
Na wstęp prosiłbym cię o ładniejsze wypowiadanie się na forum. nie toleruję obrażania innych!

Miło, że jest z nami kolejna osoba, która tłumaczy anime i wie jaka to jest ciężka praca. Twoje ulubione anime?

Ulubione anime to “Delightful Moomin Family”.
Na wstępie zaproponowałem pomoc, jeśli chcecie służę wam radą, ale jest jeden haczyk, mianowicie musicie chcieć.

O tak, teraz każdy chętnie się ciebie poradzi.

I tu pokazujesz swoje nastawienie, a wystarczy tylko zapytać, poprosić o radę.

Wiesz Cryla, generalnie to nic do cb nie mam, ale rozumiem co muszą czuć ci ludzie, którzy co tydzień poświęcają swój czas i starają się przetłumaczyć odcinek najlepiej jak umieją i w jak najkrótszym czasie, w momencie w którym nieznana im osoba próbuje im wmówić że ,gwałcą" swoją ciężką pracą anime. Naprawdę fajnie, że wbiła tutaj na forum jakaś ogarnięta osoba z dużym doświadczeniem, ale myślę że bardziej byś im pomógł chwaląc ich napisy i motywując ich w ten sposób, niż wyzywając ;)