Zachodnia Granica Lasu

Zachodnią granicę Turandull stanowi rzeka Pams która płynie do Świętego Jeziora, a dalej za rzeką rozpoczynają się Martwe Ziemię, a niedaleko na północ w górach Rzeka Pasm ma swoje źródło.

Wirus

W końcu opuściwszy gąszcz lasu Turandull wziąłeś głęboki oddech i spojrzałeś na rzekę Pasm przed tobą, w odbiciu wody ujrzałeś siebie jak i trzy księżyce Nekronu.

Wreszcie po wyjściu z tego mrocznego zamglonego lasu postanawia na chwilkę znów odpocząć ale z pełną czujnością, i delkatnie znów z ręką na broni bowiem nie wie czy w tym terenie jest tak bardzo mocno bezpiecznie na lekką drzemkę po tym co przeżył w lesie, gdzie prawie część nocy musiał znów uciekać.

Na prawo widzisz pasmo górskie z którego wypływa rzeka, na lewo rzeka płynie w stronę dwóch gór, może i jest noc ale jest poza lasem na tyle jasno by to zauważyć, na pewno zamierzasz udać się na spoczynek? Ale to była twoja decyzja i postanowiłeś odpocząć nad brzegiem rzeki, w końcu…

Widząc że jednak zaczeło powoli się rozjaśniać, postanowił nie iść na drogę odpoczynku po ciężkiej nocy lecz pójścia wzdłuż rzeki której widział źródło, może po drodze znajdzie dodatkowo coś do jedzenia i spotka kogokolwiek co mogło by być nie zwierzętami lecz bardziej inteligentniejszymi istotami.

Księżyce oświetlały twoją drogę i ruszyłeś na południe, licząc na znalezienie jedzenia czy kogoś.

z.t

Twiggy

Idąc wzdłuż rzeki dotarłeś do zachodniej granicy lasu Turandull, lecz będąc ma drugim brzegu rzeki od lasu.

Postanowiłem nie wchodzić do lasu, uznałem, że jest on zbyt niebezpiecznym miejscem, tym bardziej, że na tę chwilę nie mam jeszcze broni. Zanim wyruszę dalej rozejrzę się trochę po okolicy. Może się okaże, że właśnie w tym miejscu uda mi się znaleźć cokolwiek wartościowego. Broń lub prowiant.

W okolicy nie widziałeś nic przydatnego, z jednej strony las, z drugiej jakieś pustkowia a z północy i południa rzeka która prowadzi i z tej i z tej strony do jakiś gór.

Postanowiłem skierować się na północ w stronę owych gór. Do północnej granicy lasu.

Ruszyłeś na północ.

z.t