Zapisy do mafii

Dobra, tak na ostatnią chwilę, ale jestem.

======================================
ZAMYKAM ZAPISY

MAFIA STARTUJE JEDNAK O 17:30

====================

No to przyszła moja kolej. Zapraszam na zapisy do mafii Xenosite. Zalecana jest w niej bujna wyobraźnia, będzie trochę podobna do Roleplay, więc wczujcie się w rolę i zapraszam do udziału :D

Ja bardzo chętnie wezmę udział! XD

Znasz odpowiedź

Zapisuje się .

Zapisuję się huehuehue, ta mafia byndzie epicka ~~

Mafiom Wrexxia mówię TAK. I’m in

Ja też! Mam nadzieję, że teraz większość wysłucha moich jajników! A nie to co ostatnio było jak tępe patyki by nie pisać dzidy xd kyahhahahah

A co tam, dawno nie grałem ani nie robiłem mafii wiec zobacze co tam nowego :D Zapisuje sie!

Też się piszę. Zobaczymy jak wyjdzie ten roleplay.

Zapisuje się…(30 znaków)

Mam aktualnie 9 osób. Jestem w stanie już wystartować, ale raczej zapisy będą otwarte do 13.02 18:00. Po krótkim wprowadzeniu, zacznie się to od razu od fazy nocnej, żeby nie marnować więcej czasu niż to konieczne i zapoznać się z waszymi pomysłami, abym miał czas dostosować eventy do graczy.

Czemu nie? Nie grałem trochę już w mafię, zbliżają się ferie, to mogę się zapisać…

Zapisuje się !

Czyli jutro startuje? Jeeeeeej! <3

Dobra skarbeńki, zamykam zapisy i zabieram się za scenariusz. Życzę wszystkim powodzenia.

Przyjmuje zapisy do mojej mafii do 23 lutego.

Wpisuje się w sumie dziwne że sam mnie nie zapisałeś

Nikt nie chce pierwszy, to Ja się zapiszę. Jednak jak ludzie będą nieaktywni to robię przerwę na 3-4 miechy, bo to nie ma sensu :P