Zapisy do mafii

Nowi też mogą pograć? bo jak tak, to z chęcią bym z wami zagrał :)

Może grać każdy .

Miałem nie grać ale też się zapisze.

Też dołączam …

Przedłużam zapisy do niedzieli wieczorem ponieważ przez weekend nie będę dostępny, więc mafia i tak nie wystartuje. xd

No dobra, to ja też spróbuję :) jako, że mam normalne zmiany, myślę że po południu, będę miał czas by się trochę poudzielać w Twojej mafii Cahu.

PS, przy okazji, teraz dopiero zobaczyłem Twój nowy awek, rozwalił mnie, mocno do Ciebie pasuje :)

Nie widze by byly zamkniete… wiec wyjatkowo tez siem zapiszem. Jesli mogem oczywiscie…

Chyba ze nie moge bo wieczor minal… zreszta…

Zamykam zapisy, wszyscy, którzy się zgłosili są przyjęci, za chwilę wyślę wiadomości z rolami i rozpocznę FD. :3

Mafia 43 zapisy otwarte

potrwaja do 10/6

zapraszam :)

Czytając regulamin mafii i jej ogólny zarys, nie jestem pewien czy się na to piszę, ale nie odpuściłem żadnej mafii, więc i tym razem się pobawię.

Mam myśli podobne do Wrexxa. Zapisuję się również.

Odkąd zagrałem w pierwszą mafię odpuściłem sobie 2, ale tej nie odpuszczę bo ciekawi mnie czy zieloni mogą to wygrać. Więc się zapisuję.

I ja się zgłaszam. Trzecia mafia.

to i ja kurdebele :V :v: :v: :v:V:V:V:V:VVVVV

trzeba zbierać doświadczenie w mafiach więc i ja biorę udział

Zapisuje sie, pomimo ze nadal twierdze ze sa dosc specyficznie opisane reguly gry ;)

Chętnie zagram jeszcze kilka razy :D Zapisuję się.

Zapisuję się. Moja pierwsza gra. ^^

zapisy skrocone do 10/6

mysle ze duzo to nie zaszkodzi, a obecnie zapisani nie znudza sie na smierc czekaniem…

zapisuje sie ( n u n ) zawsze jakas odskocznia a ostatnio mam okazje