Zarabiaj przez neta, czytając reklamy

Jak wiecie jest wiele takich stronek na których można zarobić sobie po przez “czytanie” reklam które ci wrzucają. Obecnie sam korzystam właśnie z takiego czegoś.
LINK
Stronka jest dość łatwa w obsłudze i jedynie co trzeba to zarejestrować się a na twoją pocztę co jakiś czas bedzie przychodzić po 3-4 reklamy z wymaganiem potwierdzenia “przeczytania”. Za każda reklame dostaje się 10gr, dodatkowa są ankiety za które mozna dostac od 2-5zl no i różne inne promocje.
Tak to na start dostaje się 20zł, już tylko za samą rejestracje.
A aby wypłacić potrzeba 200zł (kosmos… troche duzo ale da rade szybko zgarnąć to) Poza tym nic się nie robi, i mozna w 1-2miesiace dostac za darmo 200zl ;]

Udało ci się zgarnąć te 200zł? XD

Obecnie przez nie cały miech zebralem 80zł już ;P A ja nie zawsze sprawdzam poczte xd

A jak jest z wypłaceniem? Jest wiele stron na których jest napisane że zarabiasz a tu nic.

Jak narazie wygląda legitymacyjnie dostałem mail po przeczytaniu go dostałem 1zł ciekawe jak jest z wypłaceniem

Pytanie. Wymaga to czegoś w rodzaju konta bankowego czy czegoś? Czy mogą wypłacać w gotówce?

Też jestem ciekaw ale jakby coś mam paypala

Czyli wszyscy mają jedno pytanie, jak to jest z wypłacaniem?

Mało inteligentne pytanie znajdź mi system internetowy który wypłaca w gotówce -.- wszystko idzie przelewem

Ciekawy sposób na zarobek, wydaje mi się, że gdzieś już widziałam tę stronę. Być może skorzystam, można przynajmniej jakoś wykorzystać ten czas spędzany w Internecie.~ :D

Ja mam 150 zł uzbierane. Miałbym więcej gdybym polecał znajomym, ale nie mogę tego zrobić dopóki nie dostanę wypłaty. -,- Polecą kilku znajomym, potem się okaże że to jednak oszustwo i wszyscy figę dostaną. A ja będę świecił oczami. Jeśli dobrnę do 200 zł, to dam znać i dopiero wtedy umieszczę tu link referencyjny…