Zazamoukh

Nazwa: Zazamoukh
Wygląd: Lekko umięśniony wysoki mężczyzna z zawsze wesołą twarzą i zadbanym zarostem, uwielbia togi. Czarne krótkie włosy i lekko opalona skóra. Ma ogromną bliznę na plecach i wiele drobniejszych na całym ciele. Tatuaż węża na całej lewej nodze. (Trochę skrócony i normalniejszy opis)
Charakter: Egoistyczny, wesoły posiadający skłonności maniakalne. Pewny siebie i skromny, lecz z rzadka może zrozumieć, że nie ma racji. Nie obchodzi go ludzka istota, jest psychopatą i lubi kształtować mimowolnie ludzi pod siebie. Mocno rozwinięta sfera duchowa, lecz lekko niedojrzały emocjonalnie. Czasem zachowuje się, jak dziecko, nie mniej jest inteligentny. Ma małe problemy z kobietami, onieśmielają go. (dokładniejszy opis)
Umiejętności(jedna): Tresura
Cechy(jedna): Charyzmatyczny

PS: Pozwoliłem sobie zmienić to i owo.

plazma ale cech i umiejętności nie możesz zmienić już bo masz je wpisane w dokumencie google xd

Właśnie nie mam XD
Cóż… to będę miał tresurę i charyzmatyczny.
Czy też uważasz to za lekkie oszustwo?

pewno że oszustwo :v
Ele MG się pytaj lepiej już xd

Jeśli oszustwo to zmieniłem na stare.

I teraz powinno być wszystko spoko :v
Nikt już ci nie może nic zarzucić :v

Zmień na stare.

(poza tym plazma nie w ogóle o co ci chodzi z nieaktualnym arkuszem bo lili mówi że wszystko jest.)

Na starę? Znaczy wygląd muszę? Bo szczerze nie pamiętam. Zachowanie w gruncie, czyli w 95% jest takie same.

Ja pamiętam że miał tatuaże jakiś run, ale e tam może być jak jest…